Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:01

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr kwi 26, 2017 12:38 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 12:20
Posty: 1
Cześć, Karol jestem - mam obecnie prawie 17 lat. W wieku 15 lat w zimę zauważyłem że trochę przetłuszcza mi się głowa i trochę leci mi łupież z głowy jeżeli nosiłem czapkę, zignorowałem to. Od czasów rozpoczęcia Technikum zaczęły mi powoli wyskakiwać pryszcze na twarzy(to chyba trądzik, gdy wyduszałem większe pryszcze to leciała z nich krew z ropą), i to się potęgowało aż do dziś wraz ze zmianami na skórze głowy - teraz wylatują pojedyncze włoski i łupież i trochę są tłuste włosy i co parenaście minut muszę się podrapać w głowę bo gdzie nie gdzie swędzi. Trądzik chyba już powoli ustępuje bo nie ma go tak dużo jak kiedyś i nie mam już takich kompleksów jak kiedyś co do trądziku bo jest go o wiele mniej. Co do trądziku to czytałem że może być to wina masturbowania się, bo podczas wytrysku tracimy trochę cynku - ale ja masturbuję się może raz albo dwa razy w tygodniu.

Co do mojej diety to piję dużo wody mineralnej(co najmniej 3 l. dziennie) i biorę tabletki z cynkiem co 2 dni firmy NOW. Ograniczam bardzo cukier.
Chciałbym się zapytać o jakieś porady co mam robić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 26, 2017 12:38 


Góra
  
 
PostNapisane: Pt maja 11, 2018 15:04 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pt maja 11, 2018 14:47
Posty: 4
Trądzik to ciężka sprawa.. ja trafiłam na dobrego dermatologa i w jakiś sposób go wyleczył..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt maja 15, 2018 18:37 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 14:30
Posty: 34
Cukier ma tu niewiele do gadania. Raczej unikaj tłustych rzeczy. Idz do dobrego dermatologa i jak czujesz się na siłach to polecam izotek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 15, 2018 18:37 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL