Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:29

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz mar 01, 2018 20:00 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 19:09
Posty: 2
Witam wszystkich. Dzisiaj byłem u kolejnego dermatologa ze zmianami skórnymi wszystko zaczeło się gdzieś w listopadzie ubiegłego roku. Najpierw swędzenie pleców oraz głowy, łupież, plamy na plecach póżniej na czole i czerwone plamy na całych bokach głowy. Plecy już są w miare opanowne po stosowaniu różnych maści i olejków. Najgorzej ze zostały czerwone plamy na głowie po umyciu włosów momentalnie skóra się swieci, wydzielany jest łój o zółtym kolorze wygląda to tragicznie ! Dzisiaj lekarz przepisał mi Flucorte 100mg, Clobex 2xtyg, Protopic0,03 na skóre twarzy, Ovixam na skóre głowy ale strasznie piecze (chyba na alko) jest i jak wziąłem na wasik zeby sobie wetrzec w skóre głowy to piekło (włosy krótkir kilka mm) Szampon mam Zoxin Med ale lekarz zaproponował Mediknet czy jakos tak. Zastanaiwam się nad tą maścią chińską zamiast wcierać ten silny steryd Ovixam... Jak myślicie dobre leczenie lekarz zastosował. Od jakiegoś cxasu biore tez kwas kaprylowy, olejek oregano oraz kompleks vit piję wapno biore dodatkową dawke vit C staram sie nie jesc slodyczy i pic slodkich napojów samą wodę. Zamiast ryzu i amkaronów kasze, alkoholu tez nie pije od już kilu tyg. Mam nadzieje ze coś pomoże bo straszna jest ta choroba nie wiem od czego się przypałętała ! Nigdy nie miałem problemu ze skórą w zadnym miejscu na ciele a tu takie coś teraz masakra....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 01, 2018 20:00 


Góra
  
 
PostNapisane: Cz mar 01, 2018 20:25 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 14:30
Posty: 34
Załóż swój oddzielny post :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 18:26 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
robert co u Ciebie,nadala stosujesz ta chinska masc?Wszystko po niej ok?ja ja zakupilem ale na tubce nie ma daty waznosci i troche sram w gacie czy nie jest po terminie ;/ tez masz podobnie na swoim produkcie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 19:19 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
LUDZISKA POSZUKALEM INFO O TEJ MASCI I TRAFILEM NA COS TAKIEGO...NAJWAZNIEJSZAE INFO JEST W CZERWONEJ RAMCE POD KONIEC ARTYKULU,OKAZUJE SIE ZE TA MASC MA W SOBIE MOCNY STERYD...!!! http://blog.luszczyce.pl/lekarstwa/yiga ... ja-opinia/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 20:31 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 14:30
Posty: 34
Hej,

To ja wstawiłem tam ten komentarz. :) Na naszej stronie w dziale Newsy/Artykuły też to wstawiłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 20:33 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So lut 04, 2017 12:06
Posty: 48
Ehh, trzeba będzie odstawić. Dzisiaj jeszcze posmarowałem ale chyba ostatni raz.. i nie wiem czym teraz się ratować :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 20:38 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 14:30
Posty: 34
Mamy przewalone jak w ruskim czołgu. Na chwilę obecną mam stan skóry całkiem niezły. Pomógł płyn miceralny przeciwzapalny nizoral krem i kerium ds. Nie wierzę, że dieta może wyleczyc łzs ale na pewno wpływa na chorobe. Mi pogarsza i zaczerwienia twarz pieprz, cukier, kawa i papierosy. Po odstawieniu tych rzeczy stan skóry się troche poprawił.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt mar 09, 2018 20:13 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Wt sty 26, 2016 12:47
Posty: 39
Wszystko super, sterydy w maści bo rząd UK tak powiedział po przeprowadzeniu swoich "niezależnych" badań. Tylko niech mi ktoś wytłumaczy jedną rzecz - dlaczego po jakimkolwiek leku przepisanym przez lekarza (Daivobet, Curatoderm, Elidel, Protopic i tak dalej) nie mogłem wytrzymać tak mnie swędziała skóra, a po Yiganerjing mam święty spokój i brak jakichkolwiek podrażnień? Dlaczego skóra w miejscu stosowania nie różni się niczym od zdrowej? Dlaczego objawy ustąpiły praktycznie zupełnie i stosuję ją tylko profilaktycznie, a wcześniej wyglądałem jak potwór? Dlaczego badania profilaktyczne u pracodawcy przechodzę jak małe dziecko? Gdzie nadciśnienie i uszkodzenie wątroby?

Coś mi się nie dodaje. Ta maść jest zbyt tania i wychodzi na to, że zbyt dobra, aby koncerny farmaceutyczne mogły to znieść.

Jeśli chodzi o mnie to będę stosował ją dopóki będzie dostępna na rynku. Olewam zupełnie te doniesienia. Liczy się dla mnie skuteczność, a nie dały mi tego żadne sterydy po kilkaset złotych.

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt mar 09, 2018 21:00 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
ROBERT mowisz ze masz po tej masci calkowity zanik choroby?! Jak dlugo ja juz stosujesz?Moze faktycznie to jest jakas nagonka na ta masc?!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So mar 10, 2018 09:57 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Wt sty 26, 2016 12:47
Posty: 39
Jeśli można nazwać to zanikiem to tak. Mam kilka takich miejsc na ciele, w których było bardzo źle. Smarowałem przez około 3-4 miesiące regularnie i prawie rok już nic się nie pojawiło, choć przestałem w tych miejscach stosować maść. W innych miejscach stosuję profilaktycznie, 1-2x w tygodniu. Jest rewelacyjnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 10, 2018 09:57 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL