Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 08:47

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn mar 07, 2016 12:55 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn mar 07, 2016 12:32
Posty: 5
Witam mam łojotokowe zapalenie twarzy od 10 lat wypróbowałem róznych kremów i żeli najlepiej na mnie działał krem physiogel ale od pewnego czasu mam często nawroty łzs jakie polecacie kremy i żele do mycia twarzy?Mam jeszcze dwa pytania gdy mam pogorszenie stosuje protopic 0,03 działa bardzo dobrze ale niewiem czy jak np. będe stosował go często to mogą być jakieś poważne skutki uboczne?Mam jeszcze problem z zaskórnikami posiadam krem la roche ale nie pomaga macie jakieś sprawdzone sposoby na wągry?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 07, 2016 12:55 


Góra
  
 
PostNapisane: Wt mar 08, 2016 21:16 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): N lis 17, 2013 19:50
Posty: 284
Witaj jeśli chodzi o żel to polecam Ci ziaja żel antybakteryjny łojotok trądzik, co do kremu to alantan plus krem. Ogólnie do skory zoxiderm emulsja przeciwłupieżowa raz w tygodniu. Co do protopicu to dużo jest legend. Jedni mówią, że wywołuje raka inni stosują latami i mówią, że nic złego im się nie przydażyło tak więc ciężko jednoczacznie powiedzieć. Co do wągraów to z tego co wyczytałem to nie chyba jakiegoś dobrego sposobu na nie. Słyszałem, że nie wolno ich wyciskać itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt kwi 26, 2016 06:23 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt kwi 26, 2016 06:21
Posty: 1
Ja bym się zastanowił czy może się nie udać do spa poznań sam byłem , korzystałem i byłem zadowolony z efektów, naprawdę było widać poprawę z zaczerwienieniami :) Polecam sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt maja 10, 2016 20:16 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn mar 07, 2016 12:32
Posty: 5
Witam od paru tygodni mam pogorszenie na twarzy stosuje protopic 0,03 ale gdy tylko przestaje nim smarowac problem powraca.Stosowałem kremy physiogel pomagały ale od pewnego czasu nie dają już rady.Jak możecie to podajcie kremy i żele do codziennie pielegnacji które wam pomagają mi np. żęl i krem z biodermy strasznie nasilił objawy to samo la roche jedynie physiogel przez pare lat dawał rade ale widocznie skóra potrzebuje jakieś zmiany bo to samo miałem szybciej z kremem emolium pomagał przez pół roku pózniej już tak dobrze nie reagowała na nie go skóra.Podajcie jeszcze jakieś tabletki bez recepty pomocne w walce z łzs cena nie gra roli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt maja 10, 2016 20:26 
Offline
debiutant
debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2016 15:01
Posty: 12
U mnie też po protopicu objawy szybko wracają. Polecam Ci korę lapacho która można spożywać w tabletkach, wykazuje ona właściwości przeciwgrzybicze. Co do leków do ustnych nie pomogę...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 11, 2016 08:04 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn mar 07, 2016 12:32
Posty: 5
Co jeszcze polecacie bo pomału mam dosyc kiedyś nie było to tak uciążliwe występowało tylko jesienią i zimą teraz widzę ze mam to gówno przez cały rok.Najbardziej mnie interesuje jakie stosujecie kremy i żele do pielegnacji muszę coś innego zacząć stosować bo physiogel już nie daje rady.Od razu piszę że kosmetyki z biodermy odpadają z tego względu że zauważyłem że strasznie wysuszają moją skórę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 20, 2017 08:31 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt sty 17, 2017 10:19
Posty: 7
Ja długo szukałam czegoś, co nie będzie dodatkowo podrażniać twarzy, tylko skutecznie ją pielęgnować. Nie było łatwo... Ale gdy już drogeryjne produkty nie działały tak jak powinny, zaczęłam szukać w aptekach. Trafiłam tu na dermokosmetyki A-derma https://www.apteka-melissa.pl/producent/a-derma.html, których wcześniej nigdzie indziej nie spotkałam. Kupiłam i przetestowałam żel micelarny na twarz i krem regenerujący i balsam nawilżający na ciało. I muszę przyznać, że efekty były dokładnie takie, jakich oczekiwałam. Skóra dostała zastrzyk witamin i minerałów, była widocznie nawilżona i odżywiona. Nie pojawiły się żadne wypryski ani przebarwienia, a nawet zniknęły te, które już miałam. No i co ważne, żel bardzo dokładnie oczyszcza twarz, bez konieczności długiego szorowania twarzy wacikiem, jak w przypadku niektórych toników czy mleczek. Nie miały też miejsca żadne inne problemy. Nie wiem wprawdzie jak te kosmetyki spiszą się latem, bo zaczęłam ich używać niedawno, ale zimą są idealne (przynajmniej dla mojej skóry).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N mar 19, 2017 09:58 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): N mar 19, 2017 09:56
Posty: 1
Ja od dawien dawna stosuję oprócz kremów suplement diety Oeparol dzięki któremu moja skóra i włosy są w najlepszej możliwej kondycji. Suplement jest bogaty w bardzo ważne kwasy Omega6 więc polecam się w niego zaopatrzyć ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 30, 2017 22:21 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N sty 29, 2017 10:40
Posty: 98
Ja polecam skorzystać z usług Medycyny Estetycznej. Ja korzystam regularnie z zabiegów w http://elesthetic.pl/ . Pani doktor indywidualnie dobiera mi zabiegi. Bardzo lubię do nich chodzić. Miła atmosfera. Profesjonalne usługi. Wszystko jest na duży plus. Nie spodziewałam się tak pozytywnych wrażeń. Zabiegi są bezbolesne, a efekty widać praktycznie od razu :) Super sprawa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 02, 2017 14:35 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): N maja 31, 2015 14:57
Posty: 30
Może spróbuj kwasu kaprylowego. U mnie działanie było rewelacyjne. Do tego skutki ubocze /czyli brak łaknienia na słodycze przez ponad rok/. Stosując naprzemiennie Nizoral i Selsun 2,5%. To wieczorem, a rano Dexeryl lub Zoxiderm mam ŁZS od półtora roku pod całkowitą kontrolą.

_________________
http://kocihotelik.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2017 14:35 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL