Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest So kwi 20, 2024 05:00

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdańsk
PostNapisane: Pt lip 02, 2010 22:42 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 19:44
Posty: 8
Chciałem opisać 2 lekarzy, z którymi miałem styczność:

1. dr Aleksandra Wilkowska - przyjmuje prywatnie w przychodni koło kina Krewetka, na ulicy Podbielańskiej 16 (tel. 58 301 51 68‎). Byłem u niej dwa razy, za każdym miałem wrażenie jakbym był tylko kolejnym przypadkiem, któremu trzeba wypisać receptę żeby sobie poszedł. Zapisując silny steryd jakim jest dermovate nie zostałem poinformowany, że mogą wystąpić skutki uboczne i co w zrobić w takim przypadku. Odniosłem wrażenie, że Panią doktor nie interesuje jaki będzie wynik zapisanej kuracji, sam musiałem się wypytywać czy mam przyjść po kuracji, czy miesiąc później. Nie polecam.

2. dr Mario Kazimierz Smętek (www.mario-dermatolog.pl) - byłem u niego dopiero raz, ale mogę powiedzieć że zostałem potraktowany o niebo lepiej niż na wizycie u dr Wilkowskiej. Wizyta nie polegała jedynie na wypisaniu recepty, ale również na wyłożeniu wiedzy medycznej w zrozumiały dla mnie sposób, oraz wytłumaczeniu mi na czym dokładnie polega mój przypadek. Do recepty dostałem wydrukowany szczegółowy opis "co, kiedy w jakiej kolejności stosować", a sam doktor notował przebieg wizyty w komputerze. Jestem prawie na 100% przekonany, że jak przyjdę następnym razem to będzie wiedział kim jestem, co mi zapisał i co powinien teraz zaproponować (u dr Wilkowskiej za drugim razem musiałem przypominać co zapisała mi ostatnio, kiedy byłem ostatnio itp.). Poza tym Pan doktor był zainteresowany przebiegiem kuracji i zaproponował mi następną wizytę po jej zakończeniu. Zdecydowanie polecam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 02, 2010 22:42 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Gdańsk
PostNapisane: Pt wrz 30, 2016 16:45 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pt wrz 30, 2016 16:35
Posty: 1
Jeżeli chodzi o Gdańsk, to warto wspomnieć o doktorze Michajłowskim i nowo powstałej klinice dr Trycholog (jest to część kliniki dermatologicznej Clinica Dermatologica), w której lekarze - specjaliści od skóry głowy i włosów, zajmują się profesjonalnie takimi zagadnieniami. Więcej można poczytać na stronie kliniki: http://drtrycholog.pl/.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gdańsk
PostNapisane: Cz maja 21, 2020 14:49 
Offline
aktywny
aktywny

Dołączył(a): Śr kwi 08, 2020 08:48
Posty: 74
super dentyści - https://tes-dent.pl/ gabinet w Wejherowie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gdańsk
PostNapisane: Śr lis 30, 2022 14:26 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Wt cze 14, 2022 10:22
Posty: 367
Witam, z jakich pakietów medycznych korzystają wasze firmy? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i zastanowię się, jakie pakiety medyczne warto zaoferowac pracownikom w firmie średniej wielkości. Czy myślicie na ten temat? https://mediccentre.pl/pakiety-medyczne-gdansk Czy takie pakiety medyczne z dostępem do różnych specjalistów sprawdzają się u was w firmach? Zachęcam do dyskusji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 30, 2022 14:26 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL