Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:51

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mam dość
PostNapisane: Pn kwi 18, 2016 03:39 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2016 03:33
Posty: 1
Czesc wam wszystkim!
Powoli zaczyna nnie to wykanczac... Pracuje z ludzmi, wyglad jest bardzo wazny w mojej pracy... Mieszkam w anglii tutejsi lekarze twierdza, ze wystarczy smarowac roznymi cudami i ma pomoc i tak tez smaruje od roku wszystkim czym karza, a efekty leczenia pokaze wam w zalaczonch zdjeciach... Dopoki nie jnferowalo to w moje zycie bylo ok ale jezeli musze dzwonic do pracy, ze sie w niej nie pojawie bo jezeli przychodze wspolpracownicy i klienci nie skupiaja sie na niczym innym niz na mojej twarzy... Pomocy!


Załączniki:
image.jpeg
image.jpeg [ 191.22 KiB | Przeglądane 3272 razy ]
image.jpeg
image.jpeg [ 171.66 KiB | Przeglądane 3272 razy ]
image.jpeg
image.jpeg [ 155.65 KiB | Przeglądane 3272 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 18, 2016 03:39 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Mam dość
PostNapisane: Wt kwi 19, 2016 22:11 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
Witam,stosowales masc ELIDEL,jest ona na recepte,dostalem ja od dermatologa i powiem Ci ze dobrze hamuje objawy ŁZS,nie jest idealna ale w moim przypadku dzialala zadawalajacym poziomie (no ale co mi pomoglo nie znaczy ze Tobie pomoze,takze podejdz do niej z dystansem a nie jako masc ktora Cie wyleczy)...Na obecnym etapie nie stosuje juz ELIDELU od ponad 2 tyg. bo nie potrzebuje...moja skora bardzo duzym stopniu sie uspokoila....Mialem bardzo sucha skore ktora reagowala na zmiany temperatury duzymi rumiencaami,mialem luszczenie w brwiach,na plecach,w wasach na brodzie,na policzkach i na czole pojawialy sie rumienie...Zaczalem stosowac ZOXIDERM i to byl strzal w 10atke!!! wszystkie objawy oprocz rumiencow na czole i policzkach zniknely po ok 1-2 tygodniu regularnego stosowania.Kupilem takze tabletki MAGNEZ,CYNK I complex wit B,LYKAM JE REGULARNIE CODZIENNIE...Kupilem takze OLEJ KOKOSOWY (BARDZO WAZNE ZEBY BYL NIERAFINOWANY TLOCZONY NA ZIMNO!!!)STOSUJE REGULARNIE CODZIENNIE I DZIALA CUDA NA MOJA SUCHA SKORE,PRAKTYCZNIE WROCILA DO NORMALNOSCI!!! stosuje tez krem ALANTAN PLUS (CO 2 DZIEN RANO),sporadycznie myje twarz tonikiem antybakteryjnym tradzik-lojotok firmy ZIAJA...OGOLNIE STOSUJE ZOXIDERM,KREM ALANTAN PLUS,TABLETKI ZYNK,MAGNEZ,WIT B,TONIK ANTYBAKTERYJNY TRADZIK-LOJOTOK I OLEJ KOKOSOWY (NIERAFINOWANY,TLOCZONY NA ZIMNO)....PRZY TYM WSZYSTKIM WYGLAD MOJEJ SKORY POPRAWIL SIE O 90%...PODKRESLAM NA MNIE TO ZADZIALALO LECZ NIE WIEM NA JAK DLUGO,MAM NADZIEJE ZE BEDE PANOWAL NAD ŁZS NA TYM ETAPIE NA JAKIM JESTEM,NIE DAJE GWARANCJI CZY ZADZIALA TO NA INNY ORGANIZM,BO PRZECIEZ KAZDY REAGUJE INACZEJ NO ALE TRZEBA PROBOWAC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mam dość
PostNapisane: Wt kwi 19, 2016 22:15 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
I OGRANICZ ALKOHOL,SLODYCZE,OSTRE JEDZENIE ITP BO TYLKO ZAOSTRZYSZ OBJAWY...POCZYTAJ O ŁZS CO POWODUJE ZAOSTRZENIE OBJAWOW A POWINIENES OGARNAC TO CHOLERSTWO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mam dość
PostNapisane: Pn kwi 25, 2016 18:11 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2016 18:02
Posty: 4
wiecie co mi pomaga ? solarium, raz na tydzień, dwa, zauważyłem że latem ze słońcem objawy są o wiele mniejsze, najgorzej zimą bez słońca, może klimat w UK tylko ci zaognia objawy bo jest dość surowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 25, 2016 18:11 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL