Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:35

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr mar 16, 2016 16:00 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr mar 16, 2016 15:19
Posty: 4
Nie bedzie to długa notatka. Jednak chciałbym opisać swoją juz dosyć długa historie ze swoim wiecznie podrażnionym czołem i obrecza oka. Po pierwsze chciałbym zaznaczyć że na 100% ma łzs stwierdzone przez kilku dermatologów. Obecnie mam 26 lat. Próbowałem maści sterydowych leków doustnych ziołolecznictwa - robiłem różne rotacje w diecie i oczywiście to wszystko bez skutku. Najgorszy okres to wiek 20-23 masakra. Cała czerwona twarz wszędzie schodzi skóra. Doczytuje necie nawet ze nizoraLem się ludzie leczą i oczywiście też proboje . Wszystko pomaga tylko na kilka dni i wraca z podwójną sila. Psychika masakra. Wstydzę spotykać się z rodziną i znajomymi. Jestem załamany. W necie przeczytałem juz chyba wszystko na ten temat i to co pomaga 10 osobom. Kolejnym następnym 20 pogarsza sytuacje. Mi najbardziej doskwieraja orzechy olej palmy alkochol kawa papierosy czarna herbata. .
Recepty nie ma,każdy powinien znaleźć swój sposób. Moja recepta na łzs jest zdecydowanie dieta bogata w warzywa. Warzywa warzywa i jeszcze raz warzywa. Do tego regularna rekreacja ruchowa. Na noc podrażnionym skórę smaruje olejem z orzecha włoskiego. Od ok 2 lat mam raczej spokój. Zdarzają się napady ok 1 na miesiąc. Ale to raczej ni groźnego. Trzeba nauczyć się z tym poprostu żyć i znaleźć własną receptę. Przepraszam za błędy stylistyczne oraz niespojnosc tekstu. Ale pisze na szybko na kolanie w robocie ponieważ przypadkiem znalazłem stronę. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 16, 2016 16:00 


Góra
  
 
PostNapisane: Śr mar 16, 2016 16:14 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr mar 16, 2016 15:19
Posty: 4
I nie nabierajcie się na to ze Wam pomogą te maści sterydowe i czy jakieś inne. Tylko i wyłącznie od środka możemy się wyleczyć. Poczytajcie jeszcze co medycyna chińska proponuje na łzs. Nie wydawać kasy na dermatologów bo to nic nie da. Ozdzywiajcie się zdrowo. Dieta bogata w witaminy i minerały. A będzie dobrze


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N mar 20, 2016 07:40 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr mar 16, 2016 15:19
Posty: 4
Aktualna suplementacja. Tonik to wyciąg z dzikiej róży a na noc nacieram twarz olejem arganowym. Po lojotokowe ani sladu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 20, 2016 07:40 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL