Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:33

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lut 09, 2014 12:08 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): N lis 17, 2013 19:50
Posty: 284
Ja od siebie polecę Ziaja kuracja antybakteryjna żel myjący łojotok, trądzik. Najlepszy produkt z jakim miałem do czynienia. Nawet miałem pisać mini-recenzję ale brak czasu. Z plusów to antyalergiczny, ph naturalne dla skóry, bez zapachowy, anty-bakteryjny, reguluję pracę gruczołów łojowych, nawilża, bardzo wydajny, cena 8zł za ml. Starcza na około 3 miesiące przy czym stosuje go dwa razy dziennie rano i wieczorem. Tak w skrócie bardzo dobrze oczyszcza i zmniejsza albo praktycznie mówiąc znikają po nim zaczerwienia do 90% co oznacza, że jak narazie jest dla mnie nr.1. Naprawdę polecam mi bardzo pomógł, nie wyobrażam sobie teraz walki z ŁZS bez tego cudownego kosmetyku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 09, 2014 12:08 


Góra
  
 
PostNapisane: N lut 16, 2014 10:10 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr lut 05, 2014 13:17
Posty: 3
Witam, co sądzicie o tym specyfiku z allegro? Mydło Allepo [ http://allegro.pl/mydlo-aleppo-40-oleju ... 42495.html ] ?

_________________
ciągnik siodłowy | ubezpieczenia wrocław


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 16, 2014 17:57 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Ja stosowałam Aleppo Savon Noir (czarne w formie zbitego glutka), i bardzo chwalę. Zapach nie należy do najwspanialszych ale w zupełności zastępował peeling chemiczny. Skóra była porządnie oczyszczona, że aż "skrzypiała". Koniecznie po zastosowaniu trzeba nawilżyć skórę bo może w przeciwnym razie mocno się skóra przesuszyć. Jedynie trzeba pokombinować z długością zostawiania spienionego mydła na twarzy - u mnie to była max. 1 minuta.

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 27, 2014 12:30 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr mar 26, 2014 16:25
Posty: 2
Ja też myję twarz Cleanserem, Następnie nakładam krem z ektoiną, przeważnie Ecto Skin bo jest dość tani wśród produktów z ektoiną. Zresztą bardzo dobrze on działa na cerę dzięki czemu łatwiej utrzymać skórę w dobrej kondycji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr kwi 09, 2014 16:20 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt gru 11, 2012 16:24
Posty: 5
Sam od zawsze używam Physiogel i jest najlepszy. Do mycia twarzy nigdy nie używam mydła, ani wody z kranu bo to jest zabójstwo w moim przypadku, natomiast physioheg świetnie usuwa zanieczyszczenie z twarzy przy czym jej nie podrażnia i co najważniejsze nie wysusza. Polecam każdemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So kwi 12, 2014 21:08 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): N lis 17, 2013 19:50
Posty: 284
O widzisz a u mnie sama woda tylko odpowiednio ciepła sprawdza się najlepiej, chyba, że mam bardziej zabrudzoną skórę to sięgam po coś ekstra.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 05, 2014 12:20 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn maja 05, 2014 12:07
Posty: 1
Ja też używam Physiogel i jest w miarę ok. Nie zawsze jest idealnie, ale co zrobić. Wcześniej używałem Cleansera, ale bez żadnych efektów.

_________________
cięcie wodą wrocław
śruby trapezowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt maja 27, 2014 10:53 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Wt maja 27, 2014 10:35
Posty: 10
Mi pomaga Physiogel krem łagodzący do twarzy, ale niestety jest dosyć drogi bo za 30 ml zapłacić trzeba prawie 50 zł. Wypróbowałem też Physiogel do skóry suchej i wrażliwej za który zapłaciłem 38 zł i pojemność jest większa bo 75 ml, ale niestety twarz była lekko zaczerwieniona i brzydko pachniał.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lis 13, 2019 09:28 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr lis 13, 2019 09:26
Posty: 1
Witam ja polecam naturalne kosmetyki jak olej nagietkowy https://med-store.pl/pokaz-produkt/plyn-do-dezynfekcji-rak-velodes-soft/2581 idealnie nadaje sie do demakijażu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 13, 2019 09:28 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL