Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:40

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr gru 14, 2011 14:47 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr gru 14, 2011 14:39
Posty: 1
Witam wszystkich. Jestem nowa na forum. Jeśli był już taki wątek to przepraszam. Czy może ktoś mi polecić dobrego dermatologa w Warszawie? Ci do których ja chodziłam tylko mnie zniechęcili. Wałkonie i nieroby, na odwal byle szybciej co im ślina na język przyniosła przepisywali. Drogie - nic nie pomagało, czasem pogarszało. Zero jakiegoś wywiadu ze mną, jeden się dziwił że przyniosłam ze sobą kartkę gdzie miałam zapisane nazwy leków jakich już używałam do tej pory. MASAKRA. Odpuściłam sobie ale znów chcę się za siebie wziąć a nie tylko zamalowywać makijażem twarz (który i tak wygląda delikatnie mówiąc źle na niezdrowej skórze). Proszę o pomoc. Może być przyjmujący prywatnie, państwowo wszystko jedno - byle by był dobry. Nie oczekuję cudów po pierwszej wizycie. Ale żeby starał się pomóc i wykonywał co do niego należy.
Jeszcze raz proszę o pomoc. :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2011 14:47 


Góra
  
 
PostNapisane: So kwi 14, 2012 16:58 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2010 14:27
Posty: 320
Lokalizacja: mazury
Ja lekarza żadnego z Warszawy nie znam, ale może warto udać się do Braci Bonifratrów i spróbować wspomóc się ziołami:

viewtopic.php?f=6&t=22

_________________
Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 10, 2014 11:08 
Offline
nowicjusz
nowicjusz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 10, 2014 09:26
Posty: 5
Strasznie ciężko z rzetelnością lekarzy. Nie dziwie się nawet determinacji założyciela wątku, nawet jeśli miałabym zapłacić za wizytę u dobrego lekarza lepsze to niż kupowanie ciągle niesprawdzających się specyfików.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 13, 2014 07:56 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Cz mar 13, 2014 07:47
Posty: 3
Odswiezylas dosc dlugi temat, lecz bardzo wazny
Ja bylem w novaderm pl i tak srednio jestem zadowolonych z ich uslug, ale warto popytac i poprobowac.

_________________
ŁZS przeszkadza mi w pracy.. i zyciu :(
kostka granitowa artisteer


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt kwi 10, 2020 15:50 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2020 15:44
Posty: 3
Witam

Moje dziecko od dwóch tygodni ma pokrzywkę na dłoniach, gdy dotknie do wody to strasznie go szczypią rączki. Podejrzewam że to alergia ale wszystko co kupuje w aptece to nie działa. Zna ktoś dermatologa w Warszawie który przyjąłby nas w czasie pandemii??




..............
nowoczesny katalog ekt


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt paź 18, 2022 11:04 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Wt cze 14, 2022 10:22
Posty: 363
Niedawno kolega opowiadał mi o prywatnych pakietach medycznych . Korzystacie z takich rozwiązań? Wiem, że zakłady pracy mają takie w ramach pakietu socjalnego. Jednak ja prowadzę własną działalność. Poszukałem trochę i znalazłem taką ofertę https://mediccentre.pl/pakiet-indywidualny . Jak myślicie, warto? Choć jak widzę ilu specjalistów obejmuje pakiet, to chyba nie ma co się zastanawiać. Tu przynajmniej nie ma takich kolejek jak na NFZ.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lis 30, 2022 08:18 
Offline
aktywny
aktywny

Dołączył(a): Pn kwi 06, 2020 15:36
Posty: 64
Ja znam rewelacyjny gabinet stomatologiczny https://drpazdej.pl/. Jeśli szukacie miejsca do regularnych wizyt kontrolnych i leczenia zębów to śmiało mogę polecić gabinet!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 30, 2022 08:18 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL