Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:59

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 14:26 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Pierwsze słyszę, żeby lekarze z tym walczyli :wink:
Jeżeli jest potrzeba mycia głowy codziennie to nie ma żadnych przeciwwskazań żeby tego nie robić.
Ja myję głowę codziennie od jakiś siedmiu lat i nic złego w związku z tym się nie dzieje :wink:

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 14:26 


Góra
  
 
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 16:03 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Wt wrz 14, 2010 10:43
Posty: 15
no ja tez, ale u jendego, ponoc swietnego lekarza (choc owszem, nie od lzs, ale takich chyba nie ma) uslyszalem na pierwszej wizycie "codziennie?! aha! wszystko juz wiem!... a my z tym tak walczymy".

mialem zapytac zgryxliwie "jacy my", ale byl przekonany ze ma racje i nadal w sumie jest no i ma niby argumenty na potwierdzenie tej tezy... a ja nie wiem, czy mam juz za sucha skore, oza tym ciezko "im" zadac jakiekolwiek pytanie, wszystkim bez wyjatku - jakby sie bali, ze pozostanie im w niewiedzy rozlozyc rece i wybaluszyc oczy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt cze 07, 2011 10:05 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2010 14:27
Posty: 320
Lokalizacja: mazury
liy napisał(a):
Polecam szampon Nivea for men - Strong Power. Również dla dziewczyn - typowy zapach niech nie odstrasza bo po umyciu jest praktycznie niewyczuwalny. Świetnie oczyszcza i pielęgnuje skórę. Na pewno dobre uzupełnienie szamponów leczniczych.


I jak tam Lily? Nadal stosujesz powyższy szampon? Powiem szczerze, że zdarzało mi się go używać, w szczególności w pracy zaraz po treningu. Generalnie szampon jest bardzo wydajny (może posłużyć dodatkowo jako żel do mycia ciała). Ja sam nie zauważyłem pogorszenia stanu skóry głowy po zastosowaniu powyższego szamponu.

Ostatnio byłem zmuszony do zakupienia szamponu do codziennego stosowania (nie mając dostępu do Physiogel Szampon Plus oraz Nivea For Men - Strong Power), padło na szampon johnson's baby, chyba klasyczny i też dał radę ... chyba :) Chyba, ponieważ przestałem też regularnie (zachowawczo) stosować szampon przeciwłupieżowy i coś tam na głowie mi się pojawiło po ok. 3 tyg stosowania szamponu Johnson's Baby.

_________________
Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt cze 07, 2011 14:32 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Skończył mi się jakiś czas temu i teraz używam na co dzień taniego szamponu familijnego :) Jak wymęczę ten, to kolej na Nivea Strong Power :) Na zmianę kombinuję żeby się skóra nie przyzwyczajała.

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz cze 09, 2011 20:33 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): N paź 31, 2010 11:33
Posty: 19
A ja ostatnio używam szamponu SYOSS Przeciwłupieżowy i muszę przyznać, że najlepszy z wszystkich jakie stosowałem. Kosztował 15zł, ale butelka jest naprawdę duuuża ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N sty 29, 2012 02:17 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
BabyDream - płyn do kąpieli z rumiankiem (niem. Pflegebad mit Kamille)
Kupiony w Rossmannie, cena 17 zł za 1000 ml (tak, tak = 1 L ).
Obecnie używam tego płynu do kąpieli jako szamponu, również robię sobie z niego tonik. W obu rolach sprawdza się świetnie. Skład ma krótki, przyjazny dla skóry. Delikatny ale dobrze się pieni. Idealny do stosowania na co dzień, dobrze czyści. Na początku podczas mycia miałam uczucie jakby robił z włosów suche, sztywne druty. To było przejściowe odczucie. Włosy jak wyschną są świeże i delikatne - nic im nie brakuje. Zapach po rozprowadzeniu ma fajny, choć w butelce już niekoniecznie :wink:
Polecam, opłaca się.

PS.: Przelałam sobie go do butelki z pompką bo tak duże opakowanie było dla mnie za ciężkie i nieporęczne ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 05, 2012 17:20 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): N lut 05, 2012 17:18
Posty: 1
Witam, Polecam Clobex, który przepisał mi lekarz
Drogi - ok.70zł ale warto
60ml


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn sie 20, 2012 00:42 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 00:15
Posty: 2
Witam w moim przypadku, rewelacyjnie działa już od około roku Clear for men przeciwłupieżowy!
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr gru 12, 2012 10:40 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr gru 12, 2012 10:37
Posty: 2
A poleci mi ktos delikatny szampon który mi to podleczy ? Nie moge uzywac chemicznych szamponow gdyz mam PCO i mam strasznie slabe wlosy i takie szampony mi je bardzo niszcza i powoduja ze wypadaja

Uzywalam szampon z Pharmaceris ale wogole nie dziala...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn gru 17, 2012 09:21 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Wszystkie szampony są "chemiczne". Jeśli masz rozpoznane PCO to rozumiem że leczysz się w tym kierunku ?
Poza tym chodzi o sam masaż głowy kiedy to osłabione włosy wypadają. Tego nie da się uniknąć. Jeśli chcesz leczniczych szamponów to pogrzeb na Forum :) Na pewno coś znajdziesz. Ostatnio wiele osób chwali Zoxiderm. A szamponu na co dzień to w tym temacie możesz poszukać.

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 17, 2012 09:21 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL