Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:08

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 18, 2012 16:54 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2010 14:27
Posty: 320
Lokalizacja: mazury
Zamiennika jako takiego nie ma ;/ Zamówiłem Sebclair ze strony, którą podałem. Niby paczka została wysłana, data ważności kremu to 2014 rok więc może coś z tego będzie. Jak tylko dostanę krem to napiszę co i jak.

_________________
Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2012 16:54 


Góra
  
 
PostNapisane: Wt cze 19, 2012 15:49 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 15:38
Posty: 1
Witam, Clarsebic emulsja została mi polecona przez pediatrę do wyleczenia u pół recznego dziecka nawracajacej ciemieniuchy. wiem że Clarsebic ma w ulotce info o mozliwosci stosowania u dzieci. bede wdzieczna za informacje jak jest w przypadku Sebiclaru :?: :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr cze 20, 2012 11:00 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Clarsebic to polska wersja Sebclair tak na prawdę. Więc całkiem możliwe że Sebclair także może być stosowany u dzieci. Ja do takiej informacji nie dotarłam, więc wiadomo, że trzeba się jeszcze upewnić.

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr cze 20, 2012 13:40 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2010 14:27
Posty: 320
Lokalizacja: mazury
Lukas napisał(a):
Jeżeli chodzi o moje poszukiwania to tylko tutaj potwierdzili, że wysyłają do Polski oraz że wiedzą tylko o istnieniu kremu. Link: http://parapharmadirect.com/


Zamówiłem ... czekałem 5-6 dni!? i dostałem paczkę z Francji. Cena masakra, ponieważ cena jednego kremu to: 8.2 EURO!!, a wysyłki ...

Cytuj:
We can send your parcel by Chronopost (very good tracking and very fast) : 22,90 euro (2-3 days).


Więc cena wysyłki to 22,90 EURO. Ja zamówiłem 2 kremy, a co za tym idzie praktycznie zapłaciłem 200 zł ... ;/

Pierwsze wrażenia. Kolor nieco jaśniejszy niż ten, który był w Clarsebicu oraz troszkę inny zapach. Czy działa? Jak dłużej go postosuję to coś więcej skrobnę. Jeżeli ktoś ma ochotę to napiszę całą procedurę jak ten krem zamówić (troszkę trzeba znać j. angielski a jak coś wyskakuje w j. francuskim to klikać w coś co przypomina dalej :)). Oczywiście podstawą jest kliknięcie w flagę Wielkiej Brytanii w celu zmiany języka na język angielski.

Co do emulsji to jest ona niedostępna na tej stronie. Generalnie ja emulsji za granicą znaleźć nie mogłem.

_________________
Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt cze 22, 2012 15:46 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So maja 19, 2012 23:39
Posty: 2
Daj znać co sądzisz o produkcie i jak to dokładnie zamówić :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr wrz 19, 2012 10:22 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So wrz 15, 2012 13:50
Posty: 4
Lukas napisz jak dziala na Ciebie ten Sebclair.Chcialam go zamowic ale sama nie wiem...Napisz coś więcej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 20:05 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt paź 02, 2012 19:58
Posty: 2
Witam,

właśnie się zarejestrowałam właśnie ze względu na Clarsebic :(
jest to jedyny produkt,który mi pomagał :(
Zamówiłam z Niemiec Sebclair i niby to miało być to samo,ale nie działa...
Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na ten temat?:(
Ja swoje kupiłam na eurapon.de i były to ostatnie 4 sztuki w dodatku z datą ważności do lipca tego roku :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 20:07 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt paź 02, 2012 19:58
Posty: 2
aaa dodam jeszcze,że mi chodzi o szampon


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lis 03, 2012 17:20 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2010 14:27
Posty: 320
Lokalizacja: mazury
queen4 napisał(a):
Lukas napisz jak dziala na Ciebie ten Sebclair.Chcialam go zamowic ale sama nie wiem...Napisz coś więcej.


Hej! Przepraszam za tak późną odp ...

Jeśli chodzi o sam Sebclair to tak jak napisałem ma trochę inną konsystencję, ale w zasadzie to to samo. Nie wiem na ile jest tak samo skuteczny jak Clarsebic, ponieważ przestałem go stosować ze względu na test viewtopic.php?f=1&t=736 w którym brałem udział.

Wydaje mi się, że jest sens w zamówieniu tego kremu ze strony, którą wam podałem. Niedługo znowu zacznę stosować Sebclair i jak będę wiedział coś więcej to dam znać :)

W między czasie zapraszam do poczytania o emulsji ZOXIDERM, która jest moim numerem jeden po Clarsebicu.

_________________
Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lut 24, 2014 15:35 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn lut 24, 2014 15:04
Posty: 3
mam do upchnięcia sebclair ( Clarsebic) szmpon i krem termin 05/2015(szampon) 06/2016(krem)...kupiłam dla synka ...rok temu miał stwierdzone łzs i jedynie ten krem mu pomagał, szampon używałam do kąpieli jako płyn....niedawno dostał podobne objawy...ale diagnoza dermatologa to atopowe zapalenie skóry,i nie kazał smarować...tak wiec zostały mi 4 kremy i 1 szampon...szkoda mi tych kremów
jak co moge dać namiary skąd zamawiałam koszt 43zł i przesyłka 5 zł za kuriera DHL
przy zamówieniu 160zł, a tak to chyba 17 zł


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 24, 2014 15:35 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL