Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:30

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So maja 22, 2010 12:11 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 22, 2010 11:50
Posty: 35
Witam wszystkich,
Post dotyczy dr Karpińskiej, Przychodnia dermatologiczna Dermed w Toruniu, ul. Rakowicza 4 (I rubinkowo).
Do rzeczy. Szczerze polecam panią doktor. Mam porównanie do innych lekarzy, u których regułą nie jest nawet obejrzenie twarzy pacjenta. Dr Koprowska nie patrzy na zegarek, ogląda, rozmawia, doradza i odradza, także w sprawie diety. A byłem w dermedzie na fundusz. Szczerze jestem uprzedzony do lekarzy, ta wizyta pozwala mieć nadzieję, że nie każdego pacjenta z podejrzeniem łzs można zbyć receptą na sterydy.
Dla zainteresowanych: obecnie zapisy na fundusz to ok. miesiąc czekania, wizyta prywatna 80 zł. W przychodni jest jeszcze dwójka lekarzy, nie wiem jednak czy równie dobrzy.
W razie pytań jestem do usług.

Może od razu dwie dodatkowe recenzje:

dr Kijak, przychodnia wojskowa. Szkoda gadać, tam nawet nie ma kolejek na fundusz. Pan starszy kompletnie mnie olał, jego lupa nie potwierdziła łzs na mojej twarzy, dostałem za to uszczypliwe uwagi, że jestem przewrażliwiony itp. Szkoda gadać.

dr Butkiewicz, przychodnia miejsca na uniwersyteckiej.
niby miła, ale nie raczyła spojrzeć mi na twarz, więc diagnozę wystawiłem sobie przy niej sam. Przepisała mi elocom i metronidazol. Elocomu nie kupiłem oczywiście, z kolei metronidazol nie działa, może to się zmieni. Minus za to, że mnie nie obejrzała, przecież to paranoja.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 22, 2010 12:11 


Góra
  
 
PostNapisane: Cz gru 30, 2010 14:10 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2010 14:27
Posty: 320
Lokalizacja: mazury
Nadal chodzisz do dr Karpińskiej? Tak się składa, że obecnie jestem w Toruniu i być może skusiłbym się na wizytę do tej pani.

_________________
Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt wrz 21, 2012 07:17 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 22, 2010 11:50
Posty: 35
Przepraszam za zwłokę (dwa lata:) - obecnie zarejestrowałem się ponownie, ale z innym problemem. Z opinii znajomych dalej mogę chyba podtrzymać zdanie o Pani Doktor. Potwierdzają to kolejki na fundusz - ok 2 miesiące czekania. Wizyta prywatna obecnie chyba 120 zł i możliwe, że skorzystam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt kwi 01, 2022 11:43 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Pt sie 27, 2021 10:00
Posty: 130
Szukając specjalistów w Toruniu warto mieć na względzie lekarzy z Citomed https://www.citomed.pl/ Byłam tam dopiero co na kardiologicznej konsultacji wraz z badaniem echo serca. Jestem bardzo zadowolona, już umówiłam się na kolejną wizytę. Może także skorzystacie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 01, 2022 11:43 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL