Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:38

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: N kwi 17, 2011 16:06 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2010 14:27
Posty: 320
Lokalizacja: mazury
:shock: :shock: :shock: Myślałem, że odstanę coś bardziej męskiego :) Jakoś siebie nie wyobrażam z tym puszkiem czy tą miotełką :)

_________________
Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 17, 2011 16:06 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: N kwi 17, 2011 16:15 
Offline
aktywny
aktywny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 16, 2011 07:41
Posty: 66
Lokalizacja: Kraków
No właśnie ja też nie wyobrażam sobie faceta z puszkiem, miotełką czy pędzelkiem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: Wt kwi 26, 2011 20:08 
Offline
aktywny
aktywny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 16, 2011 07:41
Posty: 66
Lokalizacja: Kraków
Jakiej marki podkład polecacie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: Śr gru 12, 2012 16:22 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr gru 12, 2012 10:37
Posty: 2
Ja uzywam kremu wyrownujacego kolor z Pharmaceris :) ale czasami, ogolnie to maluje tylko oczy, skory wole nie ruszac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: Śr sty 01, 2014 12:00 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): N gru 09, 2012 11:14
Posty: 19
Hej ja odświeżam wątek..
Zrobiło się chłodniej moja skóra wyraźnie się pogorszyła, suche skórki wyraźnie dają o sobie znać..
Chciałabym nałożyć jakiś podkład żeby chronić twarz zwłaszcza teraz.. Zawsze używałam matujących z względu na przetłuszczanie się buzi ale jakis czas temu skusiłam się na nawilżający i musze powiedzieć że skóra wygląda o niebo lepiej jednak nie wiemczy na zimę nawilżający się sprawdzi bo już przestaje sobie radzić a może to on wywołał po części suche skórki ?
Może macie jakiś sprawdzony podkład dla naszej problematycznej cery.. nie wierzę że osoby z naszymi problemami nie mogą zwyczajnie ładnie wyglądać:(Czemu wszystkie podkłady sa dla cer idealnych ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: Śr sty 01, 2014 19:01 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Jeśli masz spory problem z suchymi skórkami to nie znam podkładu który ich nie uwidoczni ;) Przede wszystkim trzeba zabrać się nawilżanie i natłuszczanie skóry kremami - tylko to tak na prawdę może zagwarantować że skóra z podkładem będzie wyglądała zdrowo.
Ponadto przed nałożeniem podkładu można:
- nałożyć na suche miejsca krem, odczekać, aplikować podkład,
- do aplikowania podkładu najlepiej używać pędzla/specjalnej gąbeczki - spryskać te akcesoria tonikiem/wodą termalną/czy wodą przegotowaną - nabrać podkładu i wtedy aplikować. U mnie patent na mokrą gąbeczkę do podkładu sprawdza się super.
- przede wszystkim nie rozcierać podkładu tylko "stempelkować - suche skórki są wtedy w pewien sposób "ujarzmione" ;)

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: Śr sty 01, 2014 21:08 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): N gru 09, 2012 11:14
Posty: 19
Hej dzięki za odp.
Co do moich skórek to jeden policzek jest gorszy od drugiego.
Czytałam Twojego posta o kremie z Biodermy do suchej skóry.. i jutro zamierzam go kupić. Może coś zaradzi.
Jak długo odczekujecie po nałożeniu kremu do nakładania podkładu? J a chyba zbyt krótko i tak trochę mi sie roluje..jestem niecierpliwa:( zawsze mnie stresuje ten proces:(
Też stempelkuje skórę:) tyle ze palcami..ale może warto wypróbować z wilgotną gąbeczką.. dzięki..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: Śr sty 01, 2014 21:36 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Ja odczekuje maksymalnie 5 minut. Poza tym nie każdy krem nadaje się pod podkład ... albo nie każdy podkład lubi mieć pod sobą krem ;)

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: N lut 02, 2014 17:49 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): N gru 09, 2012 11:14
Posty: 19
Czy są jakieś składniki podkładów na jakie ludki z łzs powinny zwracać uwagę albo unikać?
Ja mam dodatkowo cerę skłonna do rumienia ostatnio dostałam próbkę podkładu dior nude bardzo fajny ze względu na kolor i lekki i ładnie wyglądał..jak zapewnia producent mineralny ale ma on w składzie alkohol czy w takim razie na pewno mi pogorszy stan cery? Za dobry podkład żeby tylko poprawił jakość funkcjonowania oddam dużo.. chociaż si e nie przelewa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Make Up
PostNapisane: Pt lut 07, 2014 18:26 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): N gru 09, 2012 11:14
Posty: 19
Żałuje że taka mała aktywność w tym wątku.. dla mnie to główny motyw na c odzień żeby jakoś przykryć to coś:)
Myślę że gdyby padły konkretne marki podkładów które przynajmniej nie robią krzywdy.. byłoby wiele łatwiej nam sie odnaleźć w świecie makijażu.Ostatnio jednak wydawało mi się znalazłam podkład właściwie idealny .. pharmaceris nawilżajacy.. wyglada super nawet u mnie.. nie jest drogi.. niestety mimo iż najjąsniejszy kolor to jest dla mnie zbyt ciemny to jeszcze ciemnieje w ciągu dnia..
Ja ostatnio zastawiam się nad podkładem La Roche Posay Tylko wiecie co? Ja cały czas mam dylemat jaki wybierać dla skóry suchej czy tłustej przecież i jedno i drugie jest dylematem mojej cery. Fajnie by było gdybyście napisali co myślicie a może o doświadczeniach z tym podkładem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 07, 2014 18:26 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL