Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:32

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 19, 2016 12:50 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2016 11:55
Posty: 1
Wiitam,

Miewałem już problemy z nadmiernym wydzielaniem sebum, głównie okolice nosa, łuszczącą sie skórą w brwiach oraz zaskórnikami. Przez 4 lata miałem spokój aż do listopada zeszłego roku kiedy to moje życie zaczeło się zmieniać, stres, nieregularne jedzenie, szybkie tępo życia.

Skóra zaczeła się przetłuszczać, na twarzy zwłaszcza w okolicach nosa z dnia na dzień pojawiały się bardzo długie pękające naczynka. Twarz cały czas mi się świeci a pory wyglądają na zatkane może być to związane z złą pielegnacją ponieważ po kompieli wycieram twarz ręcznikiem tak aby pozbyć się martwego naskórka, którego jest bardzo dużo:/ dodam, iż do nawilżenia twarzy używam lekkiego kremu brzozowego.

Proszę o pomoc jak najlepiej zacząć pozbywać się martwego naskórka, który po kąpieli objawia się białą mazią na większości twarzy (głównie okolice nosa, sam nos oraz broda) krem, tonik bez ingerencji wody? Chciałbym trochę uspokoić swoją skórę przywrócić ją do w miarę normalnego stanu... Czy nawilżenie w moim przypadku powinno być mocniejsze? Czekam na opinie oraz rady ponieważ naprawdę jestem już trochę podłamany...


Załączniki:
xa2.jpg
xa2.jpg [ 709.77 KiB | Przeglądane 4732 razy ]
xa1.jpg
xa1.jpg [ 944.94 KiB | Przeglądane 4732 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 19, 2016 12:50 


Góra
  
 
PostNapisane: Wt kwi 19, 2016 22:21 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
Zastosuj srodki ktore ograniczaja wydzielanie sebum,ja stosuje tonik antybakteryjny tradzik-lojotok firmy ZIAJA i jestem bardzo zadowolony,jesli masz sucha skore to warto kupic olej kokosowy nierafinowany,tloczony na zimno....ale na poczatek sprobij ten tonik antybakteryjny i zobaczysz czy beda jakies pozytywne efekty


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn wrz 24, 2018 08:59 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 07:03
Posty: 2
Przede wszystkim apteczne, dermokosmetyki, a jak już mi wyjdzie jakaś wysypka to używam https://stopbol.pl/, bo szybko oczyszcza skórę i niweluje świąd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lis 22, 2022 22:02 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Wt cze 14, 2022 10:22
Posty: 363
Czy używanie peelingu enzymatycznego? W jaki sposób go używać? Moja koleżanka robiła regularnie peelingu i bardzo jej pozazdrościłam. Co myślicie o zakupie takiego peelingu z uwagi na dobry skład i cenę? https://ziaja.com/p/5901887022022/peeli ... tyczny-201 Czy znacie ten kosmetyk? Sprawdzil się wam? Zapraszam do komentowania i dyskusji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 22, 2022 22:02 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL