Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Pt mar 29, 2024 04:36

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sie 15, 2013 14:28 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Nazwa: Bioderma Atoderm Lait - mleczko nawilżające

Cena: 54 zł/200 ml (Super Pharm) (na Allegro cena z przesyłką ok. 42 zł)

Skład: AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, CYCLOMETHICONE, PARAFFINUM LIQUIDUM/ MINERAL OIL, , MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, SODIUM POLYACRYLAMIDE, POLYACRYLAMIDE, STEARTH-21, C13-14 ISOPARAFFIN, ZINC SULFATE, LAURETH-7, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, XANTHAN GUM, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE (PARFUM)

Mój komentarz:
Obecnie mój ulubiony krem nawilżający. Kupiony na początku maja, i jak widać na zdjęciu, została go jeszcze połowa. Stosuję minimum raz dziennie. Rewelacyjne przełożenie w stosunku do ceny - wydajności - działania.
Produkt posiada delikatnie lejącą się konsystencję (tak jak podaje Producent - konsystencja mleczka). Dobrze się rozprowadza, niewielka ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy. Nie nakładam w okolice oczu, gdyż moja skóra w tym miejscu jest wyjątkowo kapryśna i zdecydowanie lepiej radzi sobie niczym nie smarowana ;) Współgra z makijażem - z płynnymi podkładami oraz pudrami.
Skórę zostawia napiętą (szczególnie dobrze było to zauważalne po pierwszych użyciach). Nawilża bardzo dobrze. Dzięki niemu nie mam przesuszeń. Skóra nie jest po nim tłusta ale przynajmniej moją twarz pozostawia błyszczącą. Dodam że nie stosowałam go na ciało (nie miałam takiej potrzeby).
Skład bardzo dobry. Jedyna uwaga do zapachu - mleczko jest perfumowane. Pierwsze, drugie użycie - było okej, niestety zapach jest intensywny i zdecydowanie bardziej jestem za nieperfumowanymi kosmetykami.
Przynajmniej w moim egzemplarzu wieczko od tuby ciężko się zamyka. Wydobywanie mleczka z tuby również nie jest szczytem marzeń - o wiele lepsze rozwiązanie byłoby z pompką (już niekoniecznie air - less ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 15, 2013 14:28 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL