Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:33

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lip 31, 2010 11:32 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So lip 31, 2010 11:26
Posty: 3
Hej:)
Wątek na kafeterii i to forum zainspirowało mnie do poszukania nowego dermatologa, zorientowanego w nowinkach.
Poszłam uzbrojona w informacje. W zasadzie nowych rzeczy się nie dowiedziałam, ale z suplementów polecono mi GLAMUREN (cena ok.30 zł za 30 tabletek, 1 tabletka dziennie).Skład:krzem + fiołek trójbarwny + białka bioaktywne + niacyna + cynk + biotyna.
Podobno dobrze działa w wielu przypadkach, ja jestem po 1 tabletce, dam znać czy działa jak skończę opakowanie.
pozdrawiam:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 31, 2010 11:32 


Góra
  
 
PostNapisane: N sie 29, 2010 09:30 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 22, 2010 11:50
Posty: 35
i jak - działa ten glamuren?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lut 02, 2011 13:13 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 12:15
Posty: 20
ja od tygodnia łykam witaminę B6 3x 2, i cynk 1x1. Koleżanka namawia mnie na preparaty oczyszczające ale cena mnie dobiła :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lut 02, 2011 13:35 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Stosowałam Laktocer i w zasadzie nie widziałam sensu żeby kupić kolejne opakowanie. Tutaj są podane i porównane składy preparatów z laktoferyną, m.in. Glamuren >> Suplementy z laktoferyną
Pamiętam, że B6 brałam raz dziennie po dwie tabletki. Trzeba uważać żeby nie przedawkować, długo nie stosować wysokich dawek ;)

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lut 02, 2011 14:47 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 12:15
Posty: 20
Mi podano konkretne preparaty ale nie wiem czy mogę tu pisać nazwy. niby oczyszczają i tp itd. ale cenowa na ta chwile dla mnie nie do przyjęcia :wink:
co do witaminy B6 to tak zalecane miałam przez dermatologa w zaostrzeniu choroby wprawdzie ona mi to wtedy kierowała w strone Tż ale w łzs nie zaszkodzi :)
Jestem na diecie dukana może mi brakuje witaminek...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 16:05 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): So paź 15, 2011 06:46
Posty: 13
Brał ktoś może tabletki Merz Special? Pomagały?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn sie 01, 2016 10:16 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn sie 01, 2016 10:04
Posty: 1
Z pewnością duże znaczenie ma tutaj witamina A. Należy ją przyjmować możliwie często, gdyż nie jesteśmy w stanie zawsze spożywać posiłku z jej optymalną zawartością. Całe szczęście, że w aptece są dostępne różne suplementy diety, które pozwalają uzupełnić ewentualne niedobory. O korzyściach z przyjmowania witamin można przeczytać tutaj: http://www.vigorup.pl/kompleksowa-rola-witamin.html.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt wrz 17, 2021 15:23 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Wt sie 31, 2021 12:43
Posty: 44
Jestem na diecie wegańskiej, więc łatwo o niedobór żelaza, które z początku miałam, więc suplementuje ten minerał stosując sideral forte, podobno bardzo dobrze przyswajalne żelazo w sporej dawce. Teraz jak robiłam badania to żelazo mam w normie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2021 15:23 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL