Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:38

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So paź 07, 2017 21:58 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): N wrz 24, 2017 09:20
Posty: 3
http://ceesty.com/q9U90a

Link do jego filmików. Szperając w internecie nie znalazłem generalnie więcej niż kilku osób który wyleczyły się antybiotykami, maściami i wszelkiego rodzaju lekami. Za to znaczna większość (około 90-95 %) osób z poważnymi problemami skórnymi wyleczyła się tym właśnie sposobem, co zobaczycie również w jego niektórych filmikach (efekt przed i po). Sam stosuję tą metodę już około miesiąca i mogę powiedzieć że widzę efekty. Nie są to efekty na jakąś ogromną skalę, ale na pewno na tyle dobre, bym mógł wyjść spokojnie z domu. Jeśli twoja skóra od dłuższego czasu(przynajmniej rok) jest w opłakanym stanie, to nie wyleczysz jej całkowicie przez kilka tygodni. Sami dobrze wiecie nie muszę wam mówić..antybiotyki, maście, kremy, piguły, to wszystko działa, póki się to stosuje. To jak się wyleczyć ? Brać antybiotyki do końca życia ? Brać można maksymalnie kilka miesięcy do roku, inaczej wątroba i żołądek by tego nie wytrzymały, nawet przy lekach osłonowych. Są osoby, które nie mają jakiś ciężkich przypadłości i leki im pomogą, ale są osoby i ja się do nich zaliczam, których przypadłości leki po prostu nie wyleczą. Jedyny lek jaki mam dopasowany do jednej z kilku przypadłości skórnych, to lek na trądzik i działa ale tak jak mówiłem wcześniej... póki sie go stosuje. Także, podsumowując, osobom z ciężkimi przypadłościami, potrzebującymi zmiany - zapraszam do linku wyżej.. Będę dawał znać w przypadkach gdy zobaczę ogromną zmianę, choć jedną ogromną już przeszedłem, ŁZS czerwona skóra na ŁZS lekko różową, także powoli do przodu, pozdrawiam !

http://ceesty.com/q9IuTj - Gościu układa również diety i tutaj są efekt przed i po - albo jego klientów, albo osób które stosowały jego dietę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 07, 2017 21:58 


Góra
  
 
PostNapisane: Wt lut 09, 2021 15:08 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): So maja 12, 2018 09:41
Posty: 159
Słyszałam również coś o tym przypadku, ale nigdy jakoś solidniej nie zdobywałam informacji w tym temacie. Chyba najwyższy czas to nadrobić :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 09, 2021 15:08 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL