Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:42

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skid 50mg
PostNapisane: Wt lut 21, 2017 13:03 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Cz paź 27, 2016 14:16
Posty: 2
Witam. od dawna tu nie zaglądałem ale po długiej walce z ŁZS (zdiagnozowanej przez 5 różnych lekarzy z różnych klinik) różnymi maściami, kremami, tabletkami izotek'iem i innymi gówn...ami w końcu znalazłem coś konkretnego czym chciałem się podzielić co w Polsce nie jest stosowane a szkoda bo izotek, roacutane itp, to ścierwo jakich mało 1,5 roku łączna kuracja pomoc znikoma a zmiany w organizmie nieodwracalne. po wyjeździe za granicę a generalnie do Niemiec i odpoczynku od leków na to gó....no znalazłem się u lekarza rodzinnego co prawda w innej sprawie ale przy okazji zapytałem o ŁZS wspominając mu o izotek'u złapał się za głowę z przerażeniem i zapytał czy byłem świadomy konsekwencji leczenia. Więc pan doktor który jest strasznym wesołkiem z uśmiechem na twarzy przepisał mi SKID 50mg w której skład wchodzi minocyclin oczywiście nie dostępny w Polsce no bo przecież po co ludzi leczyć aż wyzdrowieją skoro można ich okłamywać że pomocy na ŁZS nie ma wcale a głupi polak może być królikiem doświadczalnym i brać świństwo które w innych krajach jest wycofywane z powodu poważnych powikłań. Dzięki owemu lekowi moja twarz wygląda normalnie, brak zaczerwienienia, skóra się nie łuszczy i nie wylewają się z porów hektolitry łoju. Jestem mega zadowolony. pytajcie swoich lekarzy o minocyclin. lek na receptę kosztuje tu w Niemczech 5 euro a naprawdę warto choćby spróbować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2017 13:03 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skid 50mg
PostNapisane: Śr mar 01, 2017 11:09 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr mar 09, 2016 09:46
Posty: 17
Gratuluje wyleczenia, szkoda że nie ma tego leku w Polsce. Jak długo trwało to leczenie, bierzesz to cały czas czy już skończyłeś? Też mam problemy ze skórą (trądzik, łojotok, łzs na skórze głowy, łysienie androgenowe), miałem proponowany izotek ale się nie odważyłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skid 50mg
PostNapisane: Śr mar 08, 2017 23:22 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Cz paź 27, 2016 14:16
Posty: 2
dostałem 100 tabletek brałem 1 rano 1 wieczorem, czyli 50 dni. Głównym składnikiem jest Minocyklina tu podaje link do ewentualnego zakupu online https://www.euroclinix.net/pl/tradzik/minocyklina ale niech cię cena nie przerazi bo taniej by było tobie pojechać do Niemiec i samemu kupić hehe. czy wyleczyłem zobaczymy po letnich wojażach na chorwackim słońcu jak będę wyglądał bo zapewne żaden krem z filtrem miliona UV mnie nie uchroni przed powrotem pizzy na twarzy. Zapytaj może swojego lekarza o receptę na minocykline i na pewno znalazł byś kogoś kto ma jakiegoś ziomka którego wujka kolegi brat jeździ na truskawki do Niemiec i zajrzy do pobliskiej apteki a jeśli nie masz nikogo takiego to odezwij się do mnie prywatnie to sam ci ogarnę jak będzie taka potrzeba. IZOTEK żadna ilość alkoholu nie wykończy twojej wątroby jak właśnie ten przecudowny lek dzięki któremu też wizyta u psychologa będzie samą przyjemnością jak w bani będą się dziwne myśli kłębić (nie byłem ale przyznam że jeszcze ze 2 miechy kuracji i musiał bym odwiedzić pana od czubków), a i byłbym zapomniał jak już byś sie zdecydował na magiczny izotek to żeby nie przyszło do głowy żeby zaczynać, bądź kontynuować jakieś treningi bo bardzo szybko i na bardzo długo zapamiętasz nazwę ot magicznej mikstury którą stworzył chyba sam Panoramix na przekór Rzymianom. Pozdro, trzymam kciuki za ciebie w walce z tym całym gów.....em


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skid 50mg
PostNapisane: Cz mar 09, 2017 09:31 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr mar 09, 2016 09:46
Posty: 17
Powiem tak, moje łzs nie jest jakieś straszne ale nie mogę sobie z nim w żaden sposób poradzić. Czy też miałeś łzs na skórze głowy we włosach? Przetłuszczała ci się skóra głowy czy tylko twarz? Ogólnie to do dermatologów już nie chodzę bo szkoda mi na to czasu bo jedyne co mówią to: steryd lub izotek. Mógłbyś mi opisać dokładnie całą swoją historię z tym lekiem i wcześniejszą jak to u ciebie wyglądało? Możliwe, że będę cie prosił o skombinowanie tego leku, może pomoże. Jak coś to możesz pisać na mój mail mateuszgt@op.pl.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 09, 2017 09:31 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL