Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:50

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt wrz 20, 2016 09:06 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt wrz 20, 2016 08:51
Posty: 1
Witam. wiem, że jestem tu nowym użytkownikiem i moja rada może nic dla
was nie znaczyć. Ale wiem co jest skuteczne na ŁZS. Ja to odkryłem w związku z problemami z łojotokiem oraz pryszczami. Jednak mój znajomy właśnie tez miał problem z ŁZS i poleciłem mu "weź spróbuj może pomoże" I okazało się, że i na to działa wyśmienicie. produkt nie jest dostępny w Polsce u nas spotkałem sie tylko z suszonymi ziołami lub tabletkami - które nie działają. Bo testowałem.

Produkt kupiłem będąc w Hiszpanii. Pani w zielarskim mi to poleciła. Potem zamawiałem przez jakąś chyba holenderską stronę. tutaj wysyłka z luksemburga ale poszukajcie pewnie znajdziecie coś np z Niemiec a może i nawet w Polsce? http://www.santi-shop.eu/en/p933-Epilob ... iover.html

Polecam kupić dwie buteleczki - wystarczy to na około 2 miesiące. Czyli wydatek 2 x 7 euro plus wysyłka powiedzmy też 7 (bo nie pamiętam) czyli 21 euro - niecałe 100 zł. To chyba nie tak duzo? Efekty widać po 3 tygodniach. Bardzo chciałbym abyście tutaj podzielili się efektami czy na Was też działa. Co jest ważne to pić to 3 razy dziennie REGULARNIE . kilka kropelek do wody. Zresztą opis jak to dawkować jest na opakowaniu. Będę tu zaglądać to tego wątku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2016 09:06 


Góra
  
 
PostNapisane: Wt lut 09, 2021 15:09 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): So maja 12, 2018 09:41
Posty: 159
Koszt rzeczywiście nie jest jakiś przerażający, ale czy to rzeczywiście zadziała.. Prawda jest taka, że jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr mar 01, 2023 20:21 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt cze 04, 2019 18:36
Posty: 6
Epilobium parviflorum tincture -to po prostu nalewka z wierzbownicy drobnokwiatowej, do kupienia chyba w każdej aptece w Pl, bez cudowania z zagranicą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 01, 2023 20:21 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL