Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Wt mar 19, 2024 11:57

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moje leczenie
PostNapisane: Wt cze 02, 2015 19:00 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt cze 02, 2015 18:46
Posty: 1
Witam. Byłem dziś u dermatologa. Pani na samym wejściu gdy tylko mnie zobaczyła stwierdziła, że to ŁZS (mam zmiany na twarzy i we włosach). Diagnoza trafna ponieważ to juz 2 dermatolog. Dostałem następujące leki: Protopic 0,1% 10g, Trioxal 100mg 2x 1 dziennie przez 14 dni , płyn Belosalic na skórę (miałem na recepcie 2x 50 ml ale wykupiłem tylko 1 ) przeczytałem, że to steryd i trochę boję się go używać. Dostałem jeszcze próbki Zoxiderm 30ml i Kerium DS 3ml. Dodatkowo kupiłem sobie 3 saszetki nizoralu. Co sądzicie o takiej kuracji ? Jak to wszystko razem proponujecie stosować ? I jak do tego ma się picie alkoholu ? Nie ukrywam, że mam słabość do piwa... Zmiany na twarzy są bardzo widoczna, nawet na brwiach ( tam też mam dużo strupów) na głowie też mam sporo wykwitów. Proszę o wasze opinie rady i sugestie jak to stosować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2015 19:00 


Góra
  
 
PostNapisane: Śr wrz 09, 2015 06:37 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr wrz 09, 2015 06:34
Posty: 1
Bardzo dobre leczenie zastosowałeś, ja się męczę z tym już kupę czasu, nakupowałem tyle leków i zobaczymy co będzie.
_______________
apteka internetowa dla mężczyzn - polecam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 19, 2019 16:55 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So sty 19, 2019 16:28
Posty: 4
Hej, a gdzie najlepiej jest kupować leki na nasze schorzenia? Myślicie, że w internecie się opłaca czy lepiej w aptekach stacjonarnych? Znajomy ostatnio mi doradził, żebym kupił leki na https://www.apteka-leki.pl/ bo podobno mają ciekawą ofertę i co najważniejsze są bardzo pewni. Co o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz maja 23, 2019 06:52 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt maja 21, 2019 09:01
Posty: 4
Dołączam się do pytania pana z góry, u mnie w mieście ciężko jest znaleźć odpowiednie leki
Aborcja na Słowacji


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 25, 2020 16:32 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So sty 25, 2020 16:27
Posty: 2
Wydaje się, że picie piwa w ograniczonych ilościach nie jest wielkim problemem. Jeśli chodzi o leki to trudno wyrokować. Wiele z nich może złagodzić objawy łojotoku, ale warto skonsultować się z lekarzem. Szukanie odpowiednich dawek na forum nie jest dobrym rozwiązaniem. Polecam jeszcze zajrzeć na stronę https://www.olej.edu.pl/lojotokowe-zapalenie-skory/ W artykule jest dużo informacji na temat przyczyn, objawów i sposobów leczenia łojotokowego zapalenia skóry. Moim zdaniem warto przyswoić tą wiedze


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 16, 2020 09:41 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt kwi 14, 2020 09:09
Posty: 1
Ja stosuję na twarz zoxiderm w kremie, nawilża twarz, w końcu policzki nie są czerwone, a na głowe używam zoxiderm emulsja. polecam bo po wielu próbach w końcu znalazłam ulgę, nie swedzi i nic sie nie sypie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn kwi 11, 2022 07:18 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Pt sie 27, 2021 10:00
Posty: 129
Nie znam się na leczeniu, tym bardziej dermatologicznym, niemniej mogę Ci doradzić, gdzie zacząć kupować suplementy, które uważam są niezmiernie potrzebne dla organizmu. Osobiście lubię odwiedzać aptekę internetową PULS https://aptekapuls.pl/ To właśnie tutaj kupuję probiotyki na jelita, czy globulki dopochwowe, niestety u kobiet co jakiś czas potrzebne. Ceny atrakcyjne, a zamówienie realizowane szybko.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N sty 22, 2023 15:17 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Wt cze 14, 2022 10:22
Posty: 362
Ashwagandha jest uważana za roślinę o wielu korzystnych właściwościach dla zdrowia, w tym dla skóry. Niektóre badania sugerują, że ashwagandha może pomóc w zwiększeniu produkcji kolagenu, co jest ważne dla utrzymania elastyczności i jędrności skóry. Czy stosowaliście może ten suplement w swojej kuracji? Moim zdaniem nie zaszkodzi spróbować, chociaż nie jest to maść. W materiale: https://mothersprotect.com/ashwagandha- ... a-dzialac/ dowiecie się, po jakim czasie możecie zauważyć pierwsze efekty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 22, 2023 15:17 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL