Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:48

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So sie 02, 2014 06:33 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So sie 02, 2014 06:22
Posty: 1
Dzień dobry
Dotknęła mnie ta swędząca paskuda. Byłem u lekarza rodzinnego i po obejrzeniu mojej facjaty stwierdził że to łojotokowe zapalenie. Przypisał mi duac ale sam nie był przekonany co do skuteczności. Teraz wiem czemu... Czytając różne informacje dowiedziałem się że ŁZS jest właściwie nieuleczalna i co wiecej sposoby leczenia nie są uniwersalne w przypadku wszystkich pacjentów. Cóż... ja sobie radzę na razie kremowaniem. bambino, alantan, różne kremy nawilżające. Bardzo pomagał mi triderm ale boje się tego stosowac tym bardziej że po tygodniu objawy wracały. Lekarz zapisał mi na próbę duac ale drogie to pieruństwo i zastanawiam sie czy warto w to inwestować. Może ktoś ma doświadczenia z tym specyfikiem? Co sądzicie o Salicylolu jako leku wspomagającym - złuszczającym ? U mnie tworzy sie w wiadomych miejscach na twarzy złuszczony naskórek przez który ciężko wmasować maść czy krem. Pomaga to coś? Generalnie to jestem trochę podłamany. TO już druga choroba z która bede żył do końca żywota :? Mogło być gorzej ale jednak jest to dziadostwo uciążliwe. bardzo pomaga mi słońce. jak się troche opalę to na tydzien mam spokój. Przy duacu to niemożliwe. Myslałem więc nad jakimś naświetlaniem lampami. Generalnie to dużo mi pomaga swieże powietrze i słońce. łagodzi na pewno objawy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 02, 2014 06:33 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL