Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:13

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So cze 19, 2010 09:19 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So cze 19, 2010 08:23
Posty: 1
Witam. Też mam problem z ŁZS. Tak jak wszyscy dużo dermatologów,czytania na ten temat i próbkowanie różnych drogich i tanich maści. Parę dni temu zaczynam coś nowego. Byłem na wizycie medycyny niekonwencjonalnej Biorezonans. Jestem po pierwszej wizycie. Tam sprawdziłem na co jestem uczulony okazało się że jestem na słońce, gdzie następne 3 wizyty mam zapisane na odczulenie - może trochę pomoże w jakimś stopniu na cerę (słońce mamy na co dzień ). Drugą rzeczą co się dowiedziałem to krem, raczej kosmetyk który używam przez 4-5 lat może więcej, po objawach suchej łuszczącej skóry, dobrze mi tuszował cerę i łagodził podrażnienia.(ostatni po tylu latach musiałem smarować się częściej ale pomagało) BIODERMA sensibio DS koszt ok.40-50zł. Na wizycie sprawdziłem ten krem okazało się że jestem bardzo na niego uczulony. Pani z którą prowadziłem rozmowę sprawdziła czy jestem uczulony na wieprzowinę,(nie jestem),więc zaproponowała że bym na razie wytopił smalec i tym smarował. smaruje 3 dzień. REWELACJA (nie widać nawet że skóra jest tłusta). i Prawie darmo, hehe. Przy następnych wizytach ma mi zrobić maść z jakiś składników podejrzewam,że z tych na które nie jestem uczulony.
Jeszcze mam inny problem na który muszę tam mieć wizyty,okazało się że mam w organizmie dużą ilość rtęci, możliwe że od plomby w zębie, mam sprawdzić u dentysty czy jest szczelna, jak wiadomo rtęć jest trucizną, dużo ciekawych informacji jest na necie na ten temat. Po rozmowie będziemy szukać przyczyny powstawania tego problemu ŁZS, a nie tylko leczenie zewnętrzne - objawowe jak u dermatologów. Napisać coś jeszcze po następnych wizytach? czy temat leczenia Biorezonansu was nie interesuje. Ja będę próbował, a numer dowiedziałem się od znajomej która miała bardzo mocną alergię lekarze i dermatolodzy przepisywali jej różne tabletki, po dłuższym stosowaniu nie działały, przepisali jej chormony w zastrzykach, później zaczeła leczyć się metodą Biorezonansu i od 3 lat nie bierze żadnych tabletek, a zwykła metoda leczenia zawiodła, lekarze byli bezradni albo bez wiedzy.
POZDRAWIAM O.K.

[ Wątek przeniesiony > pkt 2.5. Regulaminu - lily]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 19, 2010 09:19 


Góra
  
 
PostNapisane: So cze 19, 2010 09:50 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
Witamy !
Słuchaj, bardzo fajnie, że podszedłeś poważnie do tematu i chcesz ŁZS leczyć. Bardzo dobrze ! Sprawa bardzo ciekawa, szkoda tylko, że wielu chorych nie chcę się nią zainteresować - bardzo szkoda.
Z niecierpliwością będziemy czekać tutaj na kolejne relacje, mam nadzieję, że bardzo szczegółowe ! Trzeba zacząć popularyzować myślenie, że jak się nie zabierzemy za organizm od środka, to nie mamy co liczyć na cudowne uzdrowienie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia !

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 19, 2010 09:50 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL