Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest So kwi 20, 2024 00:08

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moje ŁZS
PostNapisane: Cz paź 18, 2012 19:25 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 19:02
Posty: 1
Ja też niestety mam ŁZS. Zaczęło się od małego obszaru nad uchem a teraz mam to na caluśkiej głowie na szczęście na twarzy tylko na powiece,w okolicach ust i w uszach. Na powiekę i okolice ust znakomicie sprawuje sie krem Elosone(niestety na receptę) który przypadkiem był w domu i zdziałał cuda po jednym użyciu. teraz na powiece mam tylko jak ją podrażnię. Tyle że na ulotce napisali żeby nie stosować na powieki ale co zrobić jak kiedyś moje koleżanki myślały że mam czerwony cień na powiece i nie mogłam do końca otworzyć oka przez opuchliznę. Większy problem mam z skórą głowy. Byłam u dermatologa przypisała mi Diprosalic, problem jest taki że to krem o bardzo tłustej konsystencji a mam smarować 2x dziennie i jest to niewykonalne bo przecież bym musiała być 2 razy dziennie głowę bo z takim tłuszczem to wstyd się gdziekolwiek pokazać, ale coś tam pomaga. Przypisała mi też szampon Pirolam maluśki a drogi strasznie i żadnych efektów. W uszach dochodziło do takiego stanu że nie mogłam spać(taki ból że nie mogłam dotknąć ucha i dosłownie zwijałam i płakałam z bólu) miałam całe spuchnięte uszy że nie było wlotu, wycieki i żaden laryngolog nie wiedział co to jest, teraz to już wiem że ŁZS wkradło mi się do uszu. Też smaruje tam Diprosalic i puki co jest całkiem nieźle. Macie jakieś sprawdzone maści które mogła bym stosować na skórę głowy? Tylko zależy mi też na niskiej cenie bo taka tubka starcza mi na 2-3 smarowania całej głowy a z pieniążkami kiepsko. Z tego co widziałam w poprzednich postach to polecacie Tormntiol można to normalnie stosować na skórę głowy?



[ przeniesiony, edytowany, Regulamin Forum - lily ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 18, 2012 19:25 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL