Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:56

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lut 18, 2016 19:24 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
ZYCHAS77 najprawdopodobniej chodzi tu o PROTOPIC i ELIDEL....PROTOPIC stosowalem kilka lat i dawal dobre efekty,nie wyleczal lecz zaleczal stany zapalne ktore jak to bywa w ŁZS po czasie wracaly (zaznaczam ze nie stosuje zadnych diet)....odstawilem jedynie alkohol bo po nim dostaje nagle wielkich rumiencow i skora pali jakbym oblal sie wrzatkiem!!!! Bede musial jednak odstawic lub znacznie ograniczyc slodycze bo one najprawdopodobniej pogarszaja stan ŁZS....Wracajac do PROTOPICU jest to specyfik dosc tlusty,lecz na noc jest ok....Po kilku latach stosowania zmienilem dermatologa i przepisal mi ELIDEL jestem tez zadowolony bo gdy pojawiaja mi sie ataki choroby to ELIDEL radzi sobie bardzo dobrze!!!! Stosuje go juz przez ok 3-4 lata,zdarza mi sie tez stosowac go codziennie bez zadnych skutkow ubocznych...Ogolnie ELIDEL kosztuje w mojej okolicy ok 90pln i jest na RECEPTE ale mam ''magiczna'' apteke gdzie udaje mi sie go kupic bez recepty....ELIDEL nie jest tak tlusty jak PROTOPIC ale takze pozostawia na skorze delikatny ''film''...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 18, 2016 19:24 


Góra
  
 
PostNapisane: Wt mar 22, 2016 10:47 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt mar 17, 2015 18:51
Posty: 7
hey, czy ktoś może mi podesłać jak się nazywa ten krem za 120zł, który pomaga na to łzs?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So mar 26, 2016 02:50 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr mar 16, 2016 15:19
Posty: 4
Ludzie proszę Was ochloncie i przestańcie używać tych maści sterydowych. Przecież to chemia po której (długoterminowo) napewno lepiej nie będzie, ie a tylko gorzej. Tylko dieta u naturalne sposoby. Dieta bogata w witaminy i minerały. Jesteś tym co jesz. Lojotokowe zapalenie skóry to choroba nowa, maksymalnie ma 10 lat. Pochodzi tylko i wyłącznie PRzez ten syf który jemy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So mar 26, 2016 10:57 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Wt sty 26, 2016 12:47
Posty: 39
Rafaljanek napisał(a):
Lojotokowe zapalenie skóry to choroba nowa, maksymalnie ma 10 lat. Pochodzi tylko i wyłącznie PRzez ten syf który jemy.


Skąd te wnioski? Nigdzie nie wyczytałem do tej pory, że ŁZS jest chorobą nową. Poza tym na samym forum można znaleźć osoby, które z nią walczą co najmniej kilkanaście lat. Ja wiem, że najprostsze wnioski przychodzą najszybciej, ale przy obecnym stanie wiedzy medycznej nikt nie podał genezy choroby. Dieta może i jest jedną z przyczyn..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So mar 26, 2016 18:47 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
Rafaljanek....mam wrazenie ze nie masz pojecia o czym piszesz....podobnie jak wspomnial robert ludzie na forach wspominaja ze walcza z tym po kilkanascie lat a ty wyskakujesz ze to nowa choroba.....wnioskuje ze nie masz tej przypadlosci,mam racje?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 26, 2016 18:47 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL