Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:36

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rok walki
PostNapisane: Śr lut 28, 2018 07:46 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So lut 24, 2018 14:17
Posty: 9
Genetyka, biologia.... Coś w ten deseń. Ja ostatnią rzeczą jaką obstawiam są zaburzenia psychosomatyczne drzemiące w podświadomości....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 28, 2018 07:46 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rok walki
PostNapisane: Śr lut 28, 2018 09:08 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 14:30
Posty: 34
Mi się wydaje, że psychika jest tu istotna. Mi sie pogarsza w sytuacjach stresowych/depresyjnych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rok walki
PostNapisane: Cz mar 01, 2018 14:02 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So lut 24, 2018 14:17
Posty: 9
Tak, to się zgadza. Słaba sytuacja psychiczna pogarsza stan skóry. Ale czy jest też zaczątkiem wszystkiego???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rok walki
PostNapisane: N lip 01, 2018 11:14 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): N lip 01, 2018 11:01
Posty: 17
Miałam ŁZS około 10 lat. Okazało się że przyczyną przetłuszczania się włosów jest alergia na wszelkie chemikalia zawarte w szamponach również tych organicznych (wydawałam około 600 zł miesięcznie na szampony które po jednym/dwóch użyciach mnie uczulały a głowa swędziała. Rozwiązaniem okazał się szmpon:

Free_ and clear shampoo z niebieskimi napisami - Pharmaceutical Specialties - do zamówienia na ebay.com.
Do tego używam raz na tydzień peelingu enzymatycznego Mineral Treatment_ Wood soothing eudemic oil -oczyszcza skóre głowy kwasem salicylowym i usuwa tłuszcz z którego tworzy się łzs- zostawiam na 10-14 min i zmywam szamponem. Ten specyfik jest na bazie wody i nie powoduje uwrażliwienia jak inne oparte na alkoholu (alkohol uczula skórę głowy i w konsekwencji mamy silne przetłuszczanie).
W końcu ulga :). Te dwa produkty są bardzo ważne!

Na twarz użyłam żelu z BiodermySensibio DS+ - i szybko mi twarz wyleczył.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 01, 2018 11:14 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL