Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:51

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr mar 28, 2018 18:36 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
pytam bo wlasnie ja mam podobnie,pojawia mi sie ''motyl'' jak sie zdenerwuje,przy wysilku,gdy jade samochodem i siweci slonce na twarz przez szybe...takie dziwne anomalie......


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 28, 2018 18:36 


Góra
  
 
PostNapisane: So mar 31, 2018 09:30 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
wlasnie jestem juz po pierwszym smarowaniu ta mascia i przyznam ze troche obawiam sie tego ze moze zawierac steryd ale moze to tylko spekulacje ;/...napisze jakie beda efekty po paru dniach. Z tego co czytalem na forum to sa magiczne efekty juz po 2 dniach takze zobaczymy....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 01, 2018 17:46 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): N kwi 01, 2018 16:56
Posty: 2
Gdyby ktoś miał wątpliwości maść zawiera sterydy:
https://www.gov.uk/government/news/natu ... n-steroids


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lip 19, 2018 13:06 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
WITAM CO SIE Z WAMI DZIEJE LUDZISKA,JAK CERA PO MASCI YIGANERJING?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr sie 15, 2018 17:14 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr mar 28, 2018 17:53
Posty: 1
Podbijam, czy są jakieś efekty?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 16, 2020 22:14 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn lut 03, 2020 13:55
Posty: 2
Maść jest bardzo dobra, działa szybko. Nie używam zbyt długo, raczej w nagłych sytuacjach i z długimi przerwami. Zużyłem przez ponad rok jedną tubkę.
Szkoda, że wątek umarł. Ciekawy jestem czy nie występuje po niej posterydowe zapalenie.
Pierwszy mój lekarz przepisał steryd, z tych średnich (nazwy nie pamiętam, to było jakieś 7-8 lat temu), po niecałej tubce pozostało mi zapalenie posterydowe, które dość długo leczyłem i nie mam pewności czy wyleczyłem całkowicie. Po Yiganerjing nie zauważyłem tego typu problemów, a ponoć ma sily steryd.

PS. Forum czytam długo, ale dopiero po latach postanowiłem się odezwać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 18, 2021 11:45 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): So kwi 03, 2021 11:56
Posty: 5
Potwierdzam, maść działa natychmiastowo. Czy jest ktoś jeszcze na forum co stosował tą maść kilka lat temu? Czy nadal daje takie efekty i czy są jakieś skutki uboczne?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lip 12, 2021 22:33 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn lip 12, 2021 22:24
Posty: 1
Używam tej maści od 2 tygodni. Na 10 dni zapomniałem co to łuszczyca, ale po tym czasie maść chyba przestała działać. Moim problemem jest łuszczyca dłoni (zajęte około 50% powierzchni wewnętrznej). Po 3 dniach zmiany zaczęły być różowe, ale nie zniknęły całkowicie. Przez około 7-10 dni, z dnia na dzień było coraz lepiej, ale teraz w miejscach gdzie już była tylko różowa plama, pojawiają się nowe, czerwone zmiany, a dookoła pojawia się czerwona "obwódka" i znowu swędzi i piecze. Do tego pojawiają się nowe plamki, które nie znikają po posmarowaniu. Szkoda, że nie działa na mnie tak jak na osoby, które piszą, że od kilku lat nic im nie wraca. Będę dalej smarował, ale już się boję jak to będzie wyglądać za kilka dni/tygodni.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 12, 2021 22:33 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL