Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Śr lis 20, 2019 12:02

Strefa czasowa: UTC

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sie 12, 2016 20:46 
nowicjusz
nowicjusz

Moja historia z łupieżem zaczeła się dawno temu. Obecnie mam 21 lat a pierwsze oznaki tego cholerstwa widziałem już kilka lat temu. Jakoś się tym nie przejmowałem tym bardziej, że stosując h&s łupież czesto znikał. Od niespełna roku zaczeło mi to przeszkadzac... próbowałem domowych sposobów ale na nic się one zdawały. W maju odwiedziłem dermatologa po raz pierwszy. Każdy chwali Panią doktor dlatego po przepisaniu przez nią płynu elosone i szamponu selsun blue, zadowolony udałem się do apteki i rozpocząlem kuracje. Rezultaty były wysmienite - zero łupieżu. Skończyłem elosone, a za niecały miesiąc łupież wrócił i to nawet większy. Udałem się do innego dermatologa (również chwalony przez inne osoby). Zdiagnozował ŁZS i przepisał mi płyn Laticort. Stosowałem to ponad 3 tygodniu i efekty liche.. Teraz znów chce się udać do tego samego lekarza i powiedzieć, że efektów prawie nie widać

Moje pytanie do Was- czy da sie to wyleczyć? Jeżeli płyny nie pomagają to może jakieś tabletki? Może warto zrobić morfologie lub inne badania? Dodam, że moje włosy się nie przetłuszczają a sam łupiez jest raczej suchy. Nie jest zółty tylko śnieżnobiały.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 12, 2016 20:46 

Strefa czasowa: UTC