Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:05

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt wrz 09, 2014 21:45 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 17, 2014 13:20
Posty: 37
Musze trochę podstępem i może nie fair :) ale no stan mojej skóry mnie nie zadowala więc pisze tutaj bo widze że tu był ostatnio jakiś ruch a w moim temacie niestety nikt mi nie odpisuje..A więc czy do lekkiego kremu brzozowego Sylveco mogę dodać krem brzozowy z betuliną czy moge je oba stosować naraz? Ostatnio też wpadł mi w ręce, produkt Pelling enzymatyczny firmy Perfecta oczyszczanie dla cery wrażliwej i suchej. Mam pytanie czy nadaje on się przy walce z ŁZS ? Może ktoś słyszał jakieś opinie czy sam stosował? Pomaga czy szkodzi? Dodam że ostatnio stan skóry lekko mi się pogorszył..pojawiło się kilka pryszczy no i te czerwone nieregularne plamy ahh kiedy to się skończy.. A jeszcze mam takie pytanie bo wpadłem ostatni na portalu ABCzdrowie na ciekawy wpis o następującej treści: ''Witam, Z łojotokowym zapaleniem skóry mam do czynienia od 14 lat. Przez te lata wiele zaobserwowałem, ale nie chcę mi się o tym pisać, bo najważniejsze znalazłem na to sposób. Otóż pomogło mi smarowanie miejscowe na noc zmienionego naskórka całkowicie ekologicznym, nierafinowanym, tłoczonym na zimno olejem kokosowym. 100% pewności. Przestań się truć sterydami i antybiotykami! Przestań wywalać hajs na kremy. To nie ma sensu. Jedna prośba: jeśli się przekonasz, że to działa, napisz to na jakimś forum. Podaj to dalej i pomóż osobom, które przez to cierpią. Ave. Trzymaj się towarzyszu niedoli!..'' no więc czy ktoś miał styczność z tym olejem kokosowym? Warto? Może komuś tu pomógł, dobrze byłoby też wiedzieć jakiej firmy kupić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 09, 2014 21:45 


Góra
  
 
PostNapisane: Śr wrz 10, 2014 20:05 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): N lis 17, 2013 19:50
Posty: 284
Możesz spróbować stosować te dwa kremy na raz lub na przemian. Myślę, że gorzej nie będzie. co do peelingu to nie wiem, nigdy o nim nie słyszałem. Sam musisz przetestować i się dowiesz czy Ci pomaga czy nie. Co do tego olejku kokosowego to również czytałem wiele pochlebnych opinii na jego temat. Podobno działa cuda na włosy itd, więc może i na skórę. Ja bym spróbował na Twoim miejscu, nic nie tracisz. Tylko właśnie to jest ważne aby był on jak najbardziej naturalny, nierafinowany. Większość, to olejki eteryczne czyli z dodatkami niepotrzebnymi, chemia, parabeny itd. Musisz poszukać w necie a później po drogeriach czy aptekach może znajdziesz taki naturalny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr wrz 10, 2014 21:32 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 17, 2014 13:20
Posty: 37
Ok, a stosowałeś Alantan plus krem? Czytałem wiele dobrego o nim i dzisiaj kupiłem teraz posmarowałem sobie nim twarz i dekolt na noc i zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N wrz 14, 2014 15:16 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): N lis 17, 2013 19:50
Posty: 284
Tak, to złoto a nie lek. Gdyby nie ten krem to nie wiem co by ze mną było. Miałem takie zaczerwienia, że szok w okolicach ust, nosa, i zarostu. Popadałem, już w depresję. Wyleczył mnie w tydzień. Stosuję go od pół roku 2x dziennie, zawsze po myciu żelem ziaja. Moja twarz wygląda co najmniej dobrze. Ostatnio chorowałem i nie miałem czasu na pielegnajcję. Nie używałem żelu ziaja oraz alantanu ale na szczęście żadne zaczerwienienie się nie pojawiło, co mnie cieszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 14, 2014 15:16 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL