Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:59

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lip 28, 2014 12:39 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): N lis 17, 2013 19:50
Posty: 284
Moim zdaniem możesz. Raczej nie będzie problemów. Sam go używam od 8 miesięcy i nie wyobrażam sobie życia z łzs bez niego. To głównie dzięki niemu mój czerwony nos przybrał zdrowy kolor. O jego zaletach można pisać i pisać. Jak do tej pory zużyłem 3-4 tubki. Bardzo wydajny. Używam rano i wieczorem. Świetny kosmetyk.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 28, 2014 12:39 


Góra
  
 
PostNapisane: Pn lip 28, 2014 19:51 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 17, 2014 13:20
Posty: 37
Dzięki Sławek:) Zauważyłem że stan skóry na twarzy się poprawia jakoś (rzadziej występujące czerwony plamy) zaczęła mi natomiast się jakby bardziej świecić skóra szczególnie nos i czoło, pewnie to przez nadmiar sebum, co dobrego polecicie na to? I włosy na głowie też zaczęły mi wypadać, wystarczy że kilka razy przejade po nich ręką i od razu mam na ręce.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sie 09, 2014 22:26 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 17, 2014 13:20
Posty: 37
Proszę o porade :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz sie 14, 2014 00:40 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 17, 2014 13:20
Posty: 37
Słyszałem ostatnio że zdrowo jest pić na czczo szklanke przegotowanej, letniej wody z cytryną? Czy to prawda i czy nie będzie to miała wpływu na moje ŁZS ? Prosze o odp:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz sie 14, 2014 17:43 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): N lis 17, 2013 19:50
Posty: 284
Też tak słyszałem i sam takk piję, tzn. nie zawsze z cytryną i nie zawsze przegotowana ale piję. Pewnie dużo to nie pomaga ale na pewno też nie zaszkodzi. Tak więc do dna ;).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz sie 14, 2014 19:09 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Pn lut 10, 2014 19:27
Posty: 28
To jest dobre, ale na przemianę materii. Na ŁZS nie ma żadnego wpływu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sie 15, 2014 21:03 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): N lis 17, 2013 19:50
Posty: 284
Możliwe, ale woda raczej nikomu jeszcze nie zaszkodziła choć jak wiadomo zależy od ilości. Ale w takiej na pewno nie zaszkodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sie 16, 2014 06:05 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 17, 2014 13:20
Posty: 37
Mam pytanie może trochę głupie ale już nie wiem sam a chcę mieć pewność bo to może coś dać..Czy ŁZS mogło powstać/pojawić się przez to że kiedyś przez długi czas myłem twarz w mleku z drozdzami(ponoć dobre to było na zmiany trądzikowe) i zostawiałem tak skóre na kilkadziesiąt minut ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sie 16, 2014 19:30 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): N lis 17, 2013 19:50
Posty: 284
Lekarzem nie jestem ale moim zdaniem nie. Drożdże to też grzyby ale bezpieczne, które nie robią żadnej "krzywdy" człowiekowi. To one nawet korzystne, mają dużo witaminy b z tego co pamiętam. Więc moim zdaniem nie napykałaś sobie biedy, możesz spać spokojnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt sie 19, 2014 16:32 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So maja 17, 2014 13:20
Posty: 37
Ostatnio wpadł mi w ręce, produkt Pelling enzymatyczny firmy Perfecta oczyszczanie dla cery wrażliwej i suchej. Mam pytanie czy nadaje on się przy walce z ŁZS ? Może ktoś słyszał jakieś opinie czy sam stosował ? Dodam że ostatnio stan skóry lekko mi się pogorszył..na twarzy zaczęły pojawiać się zaczerwienienia może to jest spowodowane gorszym trybem życie ostatnio (dużo imprez, jedzenie fast foodów itd, palenie papierosów itd.) Skończył mi się też krem brzozowy Sylveco i bede musiał czekać pare dni na nowy, zamówiłem tez inny krem tego typu krem brzozowy z betuliną. Może razem stosowane szybciej dadzą oczekiwane rezultaty ale póki co chce 2 razy w tygodniu stosowac ten peeling enzymatyczny + Ziaja kuracja antybakteryjna którą stosuje już od pewnego czasu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 19, 2014 16:32 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL