Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:34

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz paź 04, 2012 08:16 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 09:10
Posty: 17
Witam.
Przez prawie 20 lat ,stosowałem wszystkie dostępne szampony na rynku i kremy.
Od miesiąca nie mam już problemów z łupieżem a skóra na twarzy jest jak przed laty.W 99 % tach jestem pewien że
to co mi pomogło pomoże i tobie i wielu innym osobą.Jest to emulsja przeciwłupieżowa Zoxiderm i szampon La Roche Kerium.Dodam jeszcze że emulsje stosuję na skórę głowy i twarz.To jest na pewno przełom w medycynie a skoro mi pomogło to wam też pomoże,jestem tego pewien.
Na co dzień używam żel do mycia twarzy AA oceanic który zawiera climbazol jeden ze składników emulsji przeciwłupierzowej.
Postaram się podzielić tą wspaniałą wiadomością z innymi ludzmi na innych forach.

Życzę wam wszystkim tego co przytrafiło się mi.
Pozdrawiam Jacek.



[ przeniesiony, edytowany, Regulamin Forum - lily ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2012 08:16 


Góra
  
 
PostNapisane: So paź 06, 2012 23:20 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Pn lip 16, 2012 22:44
Posty: 31
La Roche Kerium - w moim przypadku totalny niewypał :(
Zoxiderm - niby coś tam leciutko zadziałało za pierwszym razem, za drugim i trzecim efektów brak :(

Nie mam pojęcia już co może mi pomóc. Dermatolog załamała ręce bo się jej już pomysły kończą :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N paź 07, 2012 23:00 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 09:10
Posty: 17
Witam.
Jestem pewien że szampon mogę zmienić na inny farmona lub coś co miałem wcześniej np bioderma,natomiast najlepszą żeczą jaka (bo to mnie wyleczyło) jest na tym świecie to Zoxiderm emulsja przeciwłupierzowa.Zawiera trzy składniki które zabijają grzyba i jest bardzo delikatna co ma bardzo dóże znaczenie zwłaszcza dla skóry wrażliwej czyli takiej jak moja.Napewno kosmetykami, szamponami,i kremami które miałem w swoim życiu zapełnił bym wagon towarowy i nic na dłuższą metę mi nie pomagało.Sprubój może tą emulsję pozostawić na skórze głowy i twarzy trochę dłużej,może jesteś bardziej zainfekowany grzybem niż ja byłem.Mi pomogło, acha przez pierwsze trzy tygodnie piłem też aloes 2 X dziennie ale od dwóch tygodni nie piję i jerstem zdrowy w 100 %. Z moich doświadczeń to powiem tylko tyle że żaden dermatolog nie przepisał mi niczego sęsownego,każdy musi na własnej skórze wyprubować dany produkt.Jeśli zabijesz grzyba(tak jak ja)to skóra już nie będzie czerwona i nie będzie się łuszczyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 11:00 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 09:10
Posty: 17
Być może że Zoxiderm sam nie działa skótecznie w 100 % tach tylko w 80 % tach,na co dzień do mycia twarzy używam żelu AA do skóry wrażliwej który zawiera climbazol,jest to jeden ze składników emulsji Zoxiderm.Szampon La Roche Kerium stosuję tylko dlatege że wcześniej zauważyłem że nie wysusza skóry głowy i daje ochronę przed twardą wodą która dodatkowo niszczy skórę.Mnie ten szampon w połączeniu z emulsją całkowicie wyleczył,choć to bardziej za sprawą emulsji .

Jestem już zdrowy i wam życzę tego co mi się przytrafiło.

Jacek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt paź 16, 2012 16:06 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 09:10
Posty: 17
Wiem doskonale ile nas kosztuje ta choroba dlatego chciałbym się podzielić z wszystkimi ludzmi na forum którzy walczą,i którzy będą walczyć z nią przez wiele lat swojego życia .Przez prawie dwadzieścia lat stosowałem już wszystki dostępne szampony lecznicze i kremy równierz te robione w aptece.Jeśli chodzi o szampony to nie polecam nizoralu ponieważ działa tylko na kilka dni i sprawia że skóra głowy jest czerwona.Natomiast mogę z czystym sumieniem polecić szampon Farmed z firmy Farmona ale u mnie po trzech latach przestał działać, choć skura głowy nigdy nie była w 100 % tach zdrowa tak jak teraz.Dziś mineło 40 dni jak jak łupież zniknoł całkowicie a skura na twarzy jest idealnie jasna awszystkie zaczerwienienia znikły więc chciałbym to opisać na forum.Po zakupie kolejnego szamponu Kerium La Roche i Emulsji Przeciwłupieżowej Zoxiderm nagle obudziłem się w innym świecie.Od niedawna zakupiłem sobie kilka czarnych koszul i czarny płaszcz :P bo zawsze lubiłem ten kolor tylko ta franca mi na to nie pozwalała.Dziś wiem że można z tego wyjść choć przyznam szczerze że nigdy w to nie wierzyłem.Zdaję sobie sprawę że nie zadziała to pewnie na wszystkich ale będę szczęśliwy jeśli pomogę choć jednej osobie.I Jeszcze jedna ważna informacja :lol: na co dzień używam żelu AA oceanic z Climbazolem który zwalcza grzyba (każdy chory na łzs go ma) :o

Pozdrawiam i proszę abyście wyprubowali to co mi pomogło. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn mar 18, 2013 12:09 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 09:10
Posty: 17
Jeśli komuś mogę jakoś pomóc, to tylko pisząc ten post...
Już ponad pól roku bez nawrotów choroby :P
Po dłuższym okresie nieobecności nic się nie zmieniło.
Cały czas używam KERIUM la roche I zoxiderm emulsję,a do mycia twarzy
AA oceanic który zawiera climbazol.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr mar 20, 2013 20:24 
Offline
administrator
administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2010 21:25
Posty: 838
Lokalizacja: KP / Pzn
No to super. Obyś wpadał tu tylko po to żeby pochwalić się w jak świetnym stanie jest skóra i po to żeby doradzać innym ;)

_________________
Nie udzielam porad via prywatne wiadomości - pytania zadajemy na Forum.

Po pierwsze: Regulamin Forum.
Po drugie: FAQ Forum.
Po trzecie: Pytaj - to nie boli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz maja 30, 2013 20:15 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 09:10
Posty: 17
Już prawie tu nie bywam...Ale jeśli pomogę tylko jednej osobie to będę bardzo szczęśliwy.
Czasem będąc w aptece polecam zainteresowanym ludziom Zoxiderm i szampon kerium La Roche...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lip 01, 2013 17:31 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Pn sty 16, 2012 22:27
Posty: 28
A który szampon La Roche używałeś?

KERIUM SZAMPON EKSTREMALNIE DELIKATNY
KERIUM SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY (ŁUPIEŻ SUCHY)
KERIUM SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY (ŁUPIEŻ TŁUSTY)
KERIUM SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 01, 2013 17:31 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL