Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:28

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lut 19, 2017 06:33 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Wt sty 26, 2016 12:47
Posty: 39
mariusz napisał(a):
robert w zupelnosci cie rozumiem,wiem jak to cholerstwo niszczy psychike...coraz bardziej przekonuje sie do tej masci i pewnie ja kupie...a powiedzcie mi jak przed stosowaniem tej masci reagowala wasza skora na twarzy w miejscach chorych na wystawienie na swiatlo sloneczne np podczas jazdy samochodem gdy swiecilo na was slonce nie mieliscie czerwonych rumieni?


Nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 19, 2017 06:33 


Góra
  
 
PostNapisane: N lut 19, 2017 12:27 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
co racja to racja w okresie letnim objawy LZS staja sie mniej dokuczliwe,najgorzej jest jesien-zima...probowalem juz kilkanascie specyfikow ktore u innych pomagaly lecz u mnie szalu nie bylo...caly czas uzywam masci ELIDEL ktora daje rade ale nie jest idealnie....Teraz pojawilo sie siwatelko w tunelu zeby trzymac w ryzach ta chorobe dzieki tej chinskiej masci....tak wiele osob ja zachwala tutaj i na innych forach wiec musi byc lekiem na cale zlo ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lut 20, 2017 18:29 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Wt sty 26, 2016 12:47
Posty: 39
Prawda, latem objawy są wyraźnie mniejsze. Dlatego w okresie zimowym wspomagam się też małą lampą solarną (4x Philips Cleo 15W) i nawet zdaje to egzamin. Oczywiście nie eliminuje łzs, ale objawy trochę zwalniają.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 25, 2017 11:30 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
powiedzcie mi jak wyglada data waznosci na tej masci,jest zrozumiala czy trzeba wierzyc ze jest ok?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 25, 2017 12:01 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Wt sty 26, 2016 12:47
Posty: 39
Z tego co wiem to data produkcji jest na opakowaniu tekturowym, od tego momentu maść jest ważna przez 2 lata.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 25, 2017 12:46 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
ok dzieki...jak twarz? w dalszym ciagu brak oznak ŁZS?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 25, 2017 16:45 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Wt sty 26, 2016 12:47
Posty: 39
Tak, brak jakichkolwiek nawrotów.
Zakupiłem większą ilość Yiganerjing z aliexpress, przy okazji wziąłem jeszcze taką maść https://pl.aliexpress.com/item/China-Hmong-Balm-Inhibition-Fungal-infections-Foot-And-Ringworm-Actinic-Dermatitis-Psoriasis-Balanitis-Hemorrhoids-Acne-vulgaris/32462533085.html?spm=2114.13010608.0.0.P6ZGVE
Jest bardzo podobna w wyglądzie i konsystencji, ale pachnie jakby cytrusami. Stosuję ją na zmianę z tą pierwszą, oczywiście zapobiegawczo raz na kilka dni.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lut 27, 2017 22:44 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Śr gru 28, 2016 22:59
Posty: 41
Generalnie ja to tak bardziej lubię eksperymentować, owszem jeśli regularnie profilaktyktycznie sie smaruje to brak nawrotów, jednak jesli zaprzestanie się stosowania to zmiany wracają ale są na tyle słabo nasilone ze jedno smarowanie i już jest dobrze. Czyli w sumie albo smarujecie się profilaktycznie, albo czekacie na nawrót i wtedy smarujecie. Myślę ze przy drugiej opcji jest mniejsze prawdopodobieństwo ze skóra przyzwyczai się do maści ponieważ zmiany wracają w różnych odstępach czasu i smarujecie się raczej rzadziej.

Edit. Zastanawiam się czy można stosować na większe obszary, zahaczając o zdrową skórę. Czasami za uchem przejadę po całym obszarze i po zmianach i po zdrowej skórze, ale chyba nic złego się nie dzieje. BTW jak z przetłuszczaniem, ja mimo ze pozbędę sie zmian to czoło, za uszami i małżowiny uszne mam tragicznie tłuste


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lut 28, 2017 19:25 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): N lis 15, 2015 12:07
Posty: 105
Lojotokowy,jak wiesz ŁZS jest niewyleczalne,takze nie ma co sie ludzic ze ta masc magicznie nas uzdrowi...jesli chodzi o mnie to zajebiaszczo by bylo gdyby kontrolowala ta przypadlosc w 100%,jak pisze ROBERT smaruje sie on ta mascia profilaktycznie i nie ma zadnych nawrotow czyli mi to pasuje....LOJOTOKOWY czyli mam rozumiec ze ogolnie to masz czysta cere bez LZS,odkad zaczales uzywac tej masci?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lut 28, 2017 20:34 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Śr gru 28, 2016 22:59
Posty: 41
Tak zaczerwienienie i łuska znika po posmarowaniu ale skóra jak była tłusta tak jest tłusta.
Teraz pytanie jak długo będzie działać, mam nadzieję ZR skóra się nie przyzwyczai.
Ogólnie odkąd zacząłem smarować to nie miałem przez cały czas czystej cery bo sam czekałem na nawroty zeby zobaczyc czy po nawrocie znowu zadziała, po jakim czasie u mnie są nawroty itp. Ale w sumie w niektórych miejsach wraca po 5 dniach od posmarowania a w innych po półtora tygodnia dlatego nie smaruję profilaktycznie tylko jak cos wyjdzie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 28, 2017 20:34 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL