Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:39

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 30, 2019 09:45 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Wt kwi 30, 2019 05:51
Posty: 1
Ja na trądzik zamiast kremu używam olej kokosowy. Wieczorem po umyciu nakładam odrobinę bo jest bardzo wydajny. Wyczytałam, że działa antybakteryjnie i nawilżająco. Dodatkowo biorę właśnie wyżej wspomniane tabletki Nonacne. Widziałam różne opinie na ich temat ale jeżeli mają naturalny skład to przecież muszą pomagać a nie szkodzić. Nie miałam intensywnego trądziku, ale lepiej zapobiegać a nie czekać aż się pogorszy. Biorę je miesiąc i nie pojawiają się już nowe a stare się goją. Poczytajcie o nich na tym blogu: https://zyciebeztradziku.pl/nonacne-tabletki-na-tradzik/ . Są też inne podobne, różnią się tylko ceną.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 30, 2019 09:45 


Góra
  
 
PostNapisane: Śr lip 10, 2019 13:05 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pt lis 30, 2018 09:33
Posty: 6
Może czasem właśnie warto postawić na dawne, naturalne metody, te będą na pewno zdrowym rozwiązaniem, a niejednokrotnie i najlepszym rozwiązaniem problemów z cerą. Całkiem sporo słyszałam o srebrze koloidalnym, które ma sprawdzać się świetnie na różne problemy skórne, w tym także i na trądzik. Może zerkniecie na stronkę https://enaturalnie.pl/srebro-koloidaln ... _1131.html Myślę, że warto spróbować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 10, 2019 13:05 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL