Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:00

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lis 07, 2016 14:43 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn lis 07, 2016 12:34
Posty: 1
Lokalizacja: Złotoryja
Witamy!

Pragniemy przedstawić wszystkim użytkowników forum poświęconemu łojotokowego zapaleniu skóry pierwszy specjalistyczny kosmetyk oczyszczająco-ochronny polskiego pochodzenia do stosowania wspomagającego przy leczeniu łojotokowego zapalenia skóry - serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01.

Serum oczyszczające BIONIGREE BASIC_01 ma działanie złuszczające, przeciwłupieżowe, antybakteryjne i przeciwwirusowe. Łagodzi podrażnienia skóry głowy, oczyszcza ją z nadmiaru zrogowaciałego naskórka, rozpuszcza łój zalegający w mieszkach włosowych, reguluje pracę gruczołów łojowych, ułatwiając wchłanianie substancji odżywczych. Nawet już po pierwszej aplikacji serum BIONIGREE, włosy unoszą się u nasady, zwiększając swoją objętość i dając niepowtarzalne uczucie odświeżenia.

Składniki: aqua, potassium oleate, potassium cocate, glycerin, potassium citrate, citric acid, ethyl linolenate, ethyl linoleate, ethyl oleate, ethyl palmitate, ethyl stearate, ethyl alcohol, menthol, bilberry fruit extract, sugar cane extract, orange fruit extract, lemon fruit extract, sugar maple extract, rosmarinus officinalis oil, parfum.

Serum można stosować zarówno w charakterze profilaktycznym, jak również wspomagająco przy leczeniu m.in. takich dolegliwości jak: ŁZS, atopowe zapalenie skóry głowy, grzybica skóry głowy, świąd, egzemy, łupież i łuszczyca.

Specjalnie dla użytkowników forum przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% na zakup serum w naszym sklepie internetowym pod adresem: https://www.bionigree.pl Wystarczy w trakcie składania zamówienia wpisać kod: ŁZS aby rabat został naliczony. Kupon rabatowy jest ważny do końca listopada 2016 r.

Dodatkowo pragniemy poinformować, że w przypadku dokonania zakupów przez nasz sklep na łączną kwotę 150 zł, każde kolejne zakupy będą tańsze o 25%! Szczegóły można znaleźć w regulaminie sklepu.

Serum jest również dostępne u Niezależnych Konsultantów oraz na Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=44112796
-----------------------------------------------
Słów kilka o naszej marce:

Jesteśmy pierwszym polskim producentem naturalnych kosmetyków trychologicznych (specjalistycznych kosmetyków naturalnych do pielęgnacji skóry głowy i włosów) z czarną porzeczką - BIONIGREE. Nasze kosmetyki nie zawierają składników odzwierzęcych i nie były i nie będą testowane na zwierzętach. Lista aktualnie oferowanych produktów jest dostępna w zakładce: Kosmetyki naturalne

Lista ta sukcesywnie będzie się rozrastać. W grudniu tego roku pojawią się kolejne specjalistyczne produkty kosmetyczne do pielęgnacji włosów i skóry głowy o naturalnym składzie.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zapraszamy do dyskusji i zakupów!

_________________
Producent kosmetyków naturalnych


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 07, 2016 14:43 


Góra
  
 
PostNapisane: Śr wrz 11, 2019 09:38 
Offline
aktywny
aktywny

Dołączył(a): Cz sie 30, 2018 10:40
Posty: 62
Ja korzystałam z produktu ze strony https://www.bandi.pl/ i muszę przyznać, ze sprawdził się znakomicie. Polecam każdemu bo to w pełni bezpieczne rozwiązanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt gru 22, 2020 06:04 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Pn sie 24, 2020 12:40
Posty: 23
Jeśli chodzi o skórę to długo szukałam odpowiednich produktów. Najgorzej było, jak któryś produkt wycofywano z produkcji i weź tu się człowieku męcz i szukaj dalej igły w stogu siana. Postanowiłam więc znaleźć kilka produktów. Korzystam z tej strony https://www.ezebra.pl/ i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolona, bo w jednym sklepie znalazłam kilka rzeczy, których używam. Kilka kosmetyków naturalnych, o dobrym składzie i dobrze działających na moją skórę. Niestety matka natura nie obdarzyła mnie całkowitym zdrowiem i poza łojotokowym zapaleniem skóry, mam jeszcze atopowe i jakby tego było mało łuszczycę. Tak, wszystko na raz, no i jak tu żyć. Generalnie na początku miałam problem z diagnozą, bo wszyscy stawiali na jedno albo na drugie, aż w końcu trafiłam na panią dermatolog, która mi powiedziała, że to nie musi być jedna choroba, tylko tak wyszło, że więcej. Całe szczęście, że znalazłam coś dla siebie i mogę spokojnie używać, bo szału można było dostać od tych pękających dłoni. Zima jest trudniejsza, ale też się jakoś przetrwa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn sty 22, 2024 13:25 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Pn sty 22, 2024 13:20
Posty: 1
Kupony rabatowe to doskonały sposób na oszczędności podczas zakupów. Dają szansę na zniżki i bonusy, co sprawia, że zakupy stają się bardziej ekonomiczne i przyjemne. Warto korzystać z dostępnych okazji! https://lionpolska.pl/jak-zaoszczedzic-pieniadze-na-zakupach-online-dzieki-kuponom-rabatowym/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 22, 2024 13:25 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL