Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:27

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz gru 13, 2018 21:01 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Cz gru 13, 2018 20:58
Posty: 4
Ja czekam z utęsknieniem na ten dzień. To chyba najlepsza rzecz na świecie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 13, 2018 21:01 


Góra
  
 
PostNapisane: N gru 16, 2018 11:54 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): N gru 16, 2018 11:41
Posty: 1
Ja również. Zawsze czekam na 1 grudnia, bo już wtedy z rodziną powoli zaczynamy przystrajać nasz dom. Dzieci zajmują się robieniem łańcucha i bombek, które będą na choince. My z żoną tworzymy świąteczne stroiki. Tydzień przed wigilią ubieramy już choinkę i planujemy powoli kuchenne potrawy. Zawsze najwięcej czasu zabierało nam chodzenie po sklepach i nie starczało czasu na cieszenie się sobą. W tym roku postanowiłem, że prezenty kupujemy przez internet. Większość rzeczy nam się udało. Jedynie mam lekkie obawy z zakupem zakupem zegarka dla brata. Wprawdzie już znalazłem w sklepie https://www.otozegarki.pl/zegarki/aviator Najbardziej podoba mi się model V.1.22.0.190.4 Airacobra P42. Jest dość drogi i waham się cy kupować przez internet. Mają teraz promocje, więc kusi. Sam nie wiem. Co byście zrobili na moim miejscu?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt paź 08, 2021 13:48 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Pt sie 27, 2021 10:00
Posty: 130
Moja sąsiadka ma termin na Boże Narodzenie :) przynajmniej ominą ją wszelkie przygotowania świąteczne. Chcemy się złożyć z sąsiadami na wanienkę składaną ze stojakiem https://fartlandia.pl/53-wanienki-i-stojaki Przyda jej się z pewnością, wiem, że dużo podróżują, a taką wanienkę można zabrać w drogę z sobą. Musimy ją tylko poinformować, by nie miała dwóch wanienek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lis 15, 2021 07:18 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Wt sty 12, 2021 07:23
Posty: 19
Mam bardzo podobnie! Ja już tak się nie mogę każdego roku doczekać, że dużo wczesniej niż wszyscy ubieram choinkę. Co roku wygląda inaczej, mam inny pomysł na nią i inną kolorystykę. Więc też muszę kupować lampki, bombki choinkowe i inne dekoracje, no ale mam tak, że takie zakupy sprawiają mi ogrom radości.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lis 06, 2022 17:30 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Wt cze 14, 2022 10:22
Posty: 363
Uwielbiam święta Bożego narodzenia. Dla mnie są to magiczne dni pełne rodzinnej atmosfery. Zawsze cieszę się z ozdób, które nadają romantyczny klimat . W tym roku jeszcze bardziej nie mogę się doczekać tego okresu z racji, że z rodziną wybieramy się na zorganizowane święta w hotelu https://www.hotelstbruno.pl/oferty-spec ... -mazurach/ , gdzie będzie zorganizowana kolacja wigilijna ze świętym Mikołajem i wieloma innymi atrakcjami dla dzieci, jak i dla dorosłych. Myślę, że to będzie wyjątkowy czas, który mam okazję spędzić z bliskimi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt gru 08, 2023 11:33 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Śr mar 25, 2020 04:45
Posty: 12
Święta Bożego Narodzenia wymagają odpowiedniej oprawy i przygotowania, a świeczniki adwentowe są nieodzownym elementem tej tradycji. Służą nie tylko jako dekoracja, ale przede wszystkim jako symbol czterech tygodni Adwentu, gdzie każda świeca reprezentuje nadzieję, miłość, radość i pokój. Świeczniki adwentowe mogą zdobić parapety okien lub posłużyć jako ozdoba świątecznego stołu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn gru 11, 2023 12:16 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Cz gru 07, 2023 17:18
Posty: 4
Oceniamy to z różnych perspektyw, co dodaje bogactwa w naszych dyskusjach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 11, 2023 12:16 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL