Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Śr maja 15, 2024 01:50

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr paź 05, 2022 10:16 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Wt cze 14, 2022 10:22
Posty: 379
Wiele osób wciąż nie ma planu na przyszłość i wybiera studia zgodnie z modą lub po prostu idzie gdziekolwiek. A tymczasem takie kierunki jak matematyka, statystyka czy informatyka dają możliwość bardzo ciekawej i dobrze płatnej pracy na stanowisku analityka biznesowego. Analityk biznesowy to zawód, który oferuje wiele możliwości rozwoju. Osoby zatrudnione na tym stanowisku mogą liczyć na dynamiczny rozwój kariery, a także zarobki adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności. Polecam poczytać https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly- ... -i-zarobki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 05, 2022 10:16 


Góra
  
 
PostNapisane: Śr lut 01, 2023 15:42 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Pt sie 27, 2021 10:00
Posty: 132
Lepiej mieć dyplom, niż go nie posiadać. Studia zawsze się przydają, dzięki nim można zająć wyższe stanowisko, mieć lepszą pracę. Wiem coś na ten temat, właśnie jestem na etapie czytania o PIT-37, bo niedługo będzie można rozliczyć podatki https://www.radiorodzina.pl/2023/01/18/jak-prawidlowo-rozliczyc-pit-37/. Pamiętacie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lut 15, 2023 14:56 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr lut 15, 2023 13:17
Posty: 4
Po samej maturze to lepiej iść na studia


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lut 17, 2023 15:31 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So paź 01, 2022 16:37
Posty: 48
Nie planowałem po maturze studiów zagranicznych jednak przeglądając ofertę Eduworld.pl myślę, że jest to całkowicie możliwe. Na ich stronie https://eduworld.pl/ zapoznałem się z krajami, w których mógłbym studiować oraz dostępne kierunki. Przeprowadzają kandydata przez cały proces rekrutacyjny i pomagają w złożeniu skutecznej aplikacji. W późniejszym czasie pomogą znaleźć zakwaterowanie i w razie potrzeby pomogą w uzyskaniu stypendium.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lut 24, 2023 12:51 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Cz lut 23, 2023 18:01
Posty: 1
mam wrażenie, że teraz naprawdę stawia się na zawody typowo wyuczone, rzemieślnicze, czeladnicze itd. czego niestety w szkołach się nie uczą a studia też tego nie dadzą... malo jest chętnych i posiadających umiejętności do bycia cieślą, dekarzem, stolarzem, szewcem itd. i wydaje mi się, że to wróci i będzie łatwiej znaleźć pracę właśnie takim ludziom aniżeli po studiach


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt kwi 04, 2023 09:53 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): Wt sie 31, 2021 12:43
Posty: 44
Osobiście polecam zainwestować w dobry poziom języka angielskiego np. decydując się na coaching językowy, z doświadczenia swojego i znajomych widzę, że wtedy dużo łatwiej znaleźć pracę w dużej firmie i się w niej rozwijać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr kwi 05, 2023 09:13 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Śr kwi 05, 2023 09:12
Posty: 4
W sumie jest to dosyć fajny pomysł, tak mi się wydaje


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lip 06, 2023 06:49 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Wt cze 14, 2022 10:22
Posty: 379
Większość maturzystów zdecyduje się na podjęcie studiów. Choć pewnie połowa z nich nie ma pojęcia czym chciałaby zajmować się w przyszłości. Jeśli chcecie kilka wskazówek to w artykule https://www.studiakrakow.com/artykul/20 ... w-krakowie znajdziecie te odnośnie studiów prawniczych. Może pomoże to komuś w podjęciu decyzji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt paź 31, 2023 16:40 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Wt cze 14, 2022 10:22
Posty: 379
Zanim jednak dojdzie do planów pomaturalnych, warto dobrze zdać maturę, by mieć więcej możliwości. By zwiększyć szanse na dobry wynik warto wziąć udział w kursie przygotowującym do tego egzaminu. Ciekawie wyglądają lekcje oferowane przez https://indeks.edu.pl/ . Wystarczy poczytać opinie uczestników i skorzystać . Myślę, że warto.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt mar 01, 2024 17:44 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): Śr cze 01, 2022 19:59
Posty: 94
No, ale to jeszcze trzeba dojść do takiego etapu. Jednym z ważnych egzaminów jest również egzamin ósmoklasisty - dlatego warto tutaj też wymienić się materiałami przygotowawczymi itd. Ja przykładowo znalazłam teraz na egzamin ósmoklasisty j. polski materiały tutaj na stronie egzamin8.pl - możecie sobie sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 01, 2024 17:44 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL