Łojotokowe Zapalenie Skóry - Seborrheic dermatitis - Forum

Forum poświęcone Łojotokowemu Zapaleniu Skóry (ŁZS) - informacje (newsy, przyczyny, objawy), porady, leczenie.
Teraz jest Wt kwi 23, 2024 06:41

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lut 17, 2021 10:39 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): So maja 12, 2018 09:41
Posty: 159
Widze tutaj całą masę świetnych, treściwych porad. Bardzo fajnie, że dzielicie się Waszymi doświadczeniami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 17, 2021 10:39 


Góra
  
 
PostNapisane: Pt lut 26, 2021 10:45 
Offline
aktywny
aktywny

Dołączył(a): Cz sie 30, 2018 10:40
Posty: 62
W kuchni warto postawić na meble robione na wymiar. Polecam do tego firmę Jopp Design z Krakowa, która wszystkim się dla was zajmie. Moja kuchnia dzięki nim wygląda doskonale.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lis 29, 2021 08:24 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Pt sie 27, 2021 10:00
Posty: 131
Gdybym dziś urządzała od początku kuchnię i mogła kupić całe jej wyposażenie, to skorzystałabym z oferty Helios https://www.helios-horeca.pl/ wyposażenie gastronomii. Nigdzie nie widziałam tak dobrej oferty, również cenowej. Wybór mają ogromny, aż mnie korci na ponowne urządzenie mojej kuchni ;) Kto wie, może się skuszę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N gru 12, 2021 10:53 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): Wt mar 05, 2019 14:45
Posty: 16
Ekspres do kawy już kupiony? Bez tego ani rusz. Dobra kawa zawsze się przyda, najlepiej kupować ekspres ze spieniaczem mleka. Może na święta sobie taki prezent zrobicie? Tu ekspres Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B powinien każdego z was zadowolić, jest to już taki lepszy sprzęt, kawa wyjdzie przepyszna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt wrz 06, 2022 20:28 
Offline
weteran
weteran

Dołączył(a): Wt cze 14, 2022 10:22
Posty: 367
Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca w kuchni, aby zainstalować duży stół jadalny, ale lubisz przyjmować gości, możesz zdecydować się na bardzo pomysłowe rozwiązanie - mały stół, który można przymocować bezpośrednio do ściany, baru lub wyspy. Taki mebel ma tylko jedną lub dwie nóżki i został zaprojektowany tak, aby optymalnie zagospodarować małą przestrzeń. Podpowiedzi znajdziesz w artykule https://www.ordesign.pl/post/pomysly-na ... ni,19.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt wrz 30, 2022 15:01 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): Śr cze 01, 2022 19:59
Posty: 93
Skoro urządzacie kuchnie to też świetnie się składa, ponieważ możecie kupić na Gastromania doskonałe artykuły wyposażeniowe. Chociażby macie tam garnki, sztućce, szkło, różne sprzęty, nie brakuje też takich produktów jak profesjonalne deski na pizzę . Sami zresztą się przekonajcie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt wrz 30, 2022 15:03 
Offline
pisarz
pisarz

Dołączył(a): Śr cze 01, 2022 19:59
Posty: 93
Skoro urządzacie kuchnie to też świetnie się składa, ponieważ możecie kupić na Gastromania doskonałe artykuły wyposażeniowe. Chociażby macie tam garnki, sztućce, szkło, różne sprzęty, nie brakuje też takich produktów jak profesjonalne deski na pizzę . Sami zresztą się przekonajcie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 13, 2023 08:49 
Offline
debiutant
debiutant

Dołączył(a): N lis 27, 2022 13:24
Posty: 11
Ja z kolei mogę zostawić namiar na sklep z akcesoriami do kuchni. Bez problemu znajdziecie go w sieci - to Nettrading. Spory wybór, konkurencyjne ceny. Od drobiazgów jak przyprawniki, przez większe akcesoria jak np. tu https://nettrading.pl/deski-do-krojenia deski kuchenne. Jest w czym wybierać i do każdej kuchni coś się znajdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz sty 26, 2023 10:20 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączył(a): So paź 01, 2022 16:37
Posty: 48
To przyjemne, kiedy można sobie wszystko od początku zaplanować z zakupów do kuchni, tym bardziej że obecnie jest tak duży wybór. Na przykład dziś oglądałam ciekawe sztućce na stronie sklepu MyTable.shop https://mytable.shop/. Wypatrzyłam je przy zamawianiu ceramiki o nazwie kolekcji Roman.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 06, 2023 19:41 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2023 08:58
Posty: 4
Jeśli chodzi o dobór oświetlenia, to teraz jest ogromny wybór w kwestii lamp, są lampy wiszące, ledowe, a nawet podłogowe. W sieci można znaleźć wiele stron z poradami, przykładem może być ta https://salon-lamp.pl/najmodniejsze-style-oswietlenia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 06, 2023 19:41 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL